Sayfa 338/687 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 5494 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
    Herkesin yanlışı günlük bakmak oldu yukarıdaki grafikte böle çakalların baskı kurdu hissede aylık bakacaksın grafiğe günlük spek çıkıo gibi yapıp her noktadan mal boşalttı çıkarken teknik dinlemeyen hisse şimdi resme göre 2.18 e doğru gidio Allah bu haçlıların belasını versin yabancı is çeviren... öle görünüo içerden de olabilir benim görüşüm.....

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tabi yonetim yuksekten yagladi mallari simdide hisse dussun diye ellerinden gelen cirkefligi yapiyorlar

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Çok zor durumlara düşen arkadaşlar; neden zararda ısrar ediyorsunuz? Ben teknik taktik pek anlamam. Kombinesini, formasını alan bir Beşiktaşlıyım. Cuma gün GS yi yeneriz umuduyla, biraz da duygusal davranarak, BJK hissesi aldım. Ptesi sabah hesabı bir açtım ki 2000 TL zarardayım. Hemen sattım hisselerimi ve başka bir hisse aldım 600 TL sini çıkardım çok şükür. 3.10 dan sattım, satmasam şu an nerelerde olduğunu görüyorsunuz. Bence düşen hisse düşmeye devam eder teziyle inatlaşmamak faydamıza olabilir. Allah zararı büyük olanlara sabır versin. İnşallah en kısa sürede toparlar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by balesanist Yazıyı Oku
    Çok zor durumlara düşen arkadaşlar; neden zararda ısrar ediyorsunuz? Ben teknik taktik pek anlamam. Kombinesini, formasını alan bir Beşiktaşlıyım. Cuma gün GS yi yeneriz umuduyla, biraz da duygusal davranarak, BJK hissesi aldım. Ptesi sabah hesabı bir açtım ki 2000 TL zarardayım. Hemen sattım hisselerimi ve başka bir hisse aldım 600 TL sini çıkardım çok şükür. 3.10 dan sattım, satmasam şu an nerelerde olduğunu görüyorsunuz. Bence düşen hisse düşmeye devam eder teziyle inatlaşmamak faydamıza olabilir. Allah zararı büyük olanlara sabır versin. İnşallah en kısa sürede toparlar.

Telafi edilebilir zarar vardir bir de telafi edilemez zarar vardir. Benim zararim ile orta halli ev alirsin. Hadi sat bakalim satabilirsen...Maliyetime yaklassin verecem. Bir daha ne stada ne kartal yuvasina ne de semte ugrayacam...

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by balesanist Yazıyı Oku
    Çok zor durumlara düşen arkadaşlar; neden zararda ısrar ediyorsunuz? Ben teknik taktik pek anlamam. Kombinesini, formasını alan bir Beşiktaşlıyım. Cuma gün GS yi yeneriz umuduyla, biraz da duygusal davranarak, BJK hissesi aldım. Ptesi sabah hesabı bir açtım ki 2000 TL zarardayım. Hemen sattım hisselerimi ve başka bir hisse aldım 600 TL sini çıkardım çok şükür. 3.10 dan sattım, satmasam şu an nerelerde olduğunu görüyorsunuz. Bence düşen hisse düşmeye devam eder teziyle inatlaşmamak faydamıza olabilir. Allah zararı büyük olanlara sabır versin. İnşallah en kısa sürede toparlar.

2000 lira zarar için adam buraya yazarmı

bir restauranta yemek yedim dersin ..olur biter

okumuyormusun insanlar ev araba parası kaybettim diyor

malesef çok büyük bir enkaz var..

allah tüm zararda olan kardeşlerimizin yardımcısı olsun..

ne diyelim

malesef maliyet düşürmeye kalktıkça zarar büyüyor..
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

6. bu saatten sonra yapacak bi şey yok nasıl 1,70 den 6 lara çıktıysa yine o umutla bekleyecez

7. Bu fiyatlardan zaten bedelli falan da yapamaz bedelli yapsa 1 tl olur hisse değeri

8.  Alıntı Originally Posted by MİSKİN Yazıyı Oku
    2016 yılında 2.12 tl 6,65 tl çıkan hisse 2018 2.84 tl oldu
    piyasa değeri 500 mly $ -170 mly $ kadar düştü.. (come to bjk dedikleri ronaldonun sol bacağı kadar yani)
    inanılmaz bir baskı var..topluyor mu dağıtıyor mu : Anlamak zor..
    Kimse spekten habersiz hisseyi düşürmek için büyük lot satamaz
    yapacağımız tek şey acil ihtiyaç yoksa sabırla beklemek..ytd
    14 aralık 2015 de 2,04 fiyatı usd = 2,97 usd olarak değer : 0,69 cent
    şimdi 2,79 fiyat usd : 4,16 usd olarak değer : 0,67 cent

Sayfa 338/687 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz