Onemli Gunler Banner
Sayfa 166/557 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 4449 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Bağfaş'ın ne yaptığı belli değil. Batıyor mu, çıkıyor mu? İyi ve köklü şirket mi, köklü ama berbat mı?

Yeni fabrikayı hurdacıya satsa daha karlı olacak gibi.. Bir şirketin geleceği bu kadar mı belirsiz olur!

Korkutuyorsun BAĞFAŞŞŞ

yakalamışlar emeklilik fonunu
    zararına sattırmadan bırakmıyorlar,kan kusturuyorlar
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Tahkim neticesi belli olmuş olmasın???

4.  Alıntı Originally Posted by kucukortak Yazıyı Oku
    Tahkim neticesi belli olmuş olmasın???
    Yok daha belli değil. Bilanço çok kötü geldi düşüş ondan.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. alan satan belli mi

6. Alan yok önüne gelen satiyor, kim alır bunmendabur bk cukurunu
    QUOTEE=kucukortak;2105019]alan satan belli mi[/QUOTE]

7. Yahu diğer hisse yorumlarına bı bakayım dedim ve bir çok kağıda ait yorumu okudum... Bagfs yatirimcisinda hakikaten evliya Sabri var, endex 118 binlerden 100 binlere çekilince malum tüm senetlerde son yıllarda kat ve kat yükselişler den erime oldu, millet nasıl sövüyor diyecektim gelin uğrayın bı bagfs topigine biz endex 118 bine giderken de düştük bu ortamda yine sizden çok dusuyoruz traji komik...

8.  Alıntı Originally Posted by anibal22 Yazıyı Oku
    Yahu diğer hisse yorumlarına bı bakayım dedim ve bir çok kağıda ait yorumu okudum... Bagfs yatirimcisinda hakikaten evliya Sabri var, endex 118 binlerden 100 binlere çekilince malum tüm senetlerde son yıllarda kat ve kat yükselişler den erime oldu, millet nasıl sövüyor diyecektim gelin uğrayın bı bagfs topigine biz endex 118 bine giderken de düştük bu ortamda yine sizden çok dusuyoruz traji komik...
    Milletin laf söylemeye mecali kalmadı. Hisse tarihi dillerde. Dolar bazında 15 yıllık dibinde dik yok... şirketten tık yok..ne desin yatırımcı. Bu güne kadar deyecek ne varsa söyledi..
    Son düzenleme : Belekkimi; 07-05-2018 saat: 18:13.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 166/557 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •