Sayfa 222/1032 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by yankee59 Yazıyı Oku
    Ekonomi konuş siyaset platformu değil...

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    seçimlerin ekonomiye etkisi üzerine analiz yazdım.
    okumak zorunda değilsin burayı.
    forum kurallarına aykırı olduğunu düşünüyorsan şikayet et yönetime sildir veya bana ceza aldır.

2. yankee59 yazdıklarımdan benim siyasi görüşümü, hangi partiyi desteklediğimi, hangisini kösteklediğimi çıkarabildin mi? öyle bir bilgi vermedim çünkü, belki de aynı partideniz, aynı CB adayını destekliyoruz? ayıp değil mi insan aynı görüşteki birine böyle yapar mı?

3.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    "TR bankaları Körfez ülkeleri için ideal yatırım ortamı haline geldi", 3 ay önce geçen Şubat ayında Bloomberg'de çıkan haber aynen böyle diyordu. Nitekim Birleşik Arap Emirliklerinden Dubai'li Emirates NBD'nin Denizbank'ı defter değerinin 1.17 katından satın alması bunu teyit ediyor. Peki, cebi anormal derin Körfezdeki yatırımcılar neden bu cihete gidiyor?.
    Portföy çeşitlemesi diyelim; ABD'de çöküyorlar adamcağızların paralarına...Bak mesela İngiltere de Putin'in oligarklarına çöktü...Yakında MBS de getirecek paracıklarını, Temel Reis dün öyle dedi...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

pilavli hocam sen de cok kolay kiskirtiliyorsun ya. hic trend hocam gibi olamiyorsun

Alıntı Originally Posted by blu Yazıyı Oku
    yankee hocam provakatorluk yapma. siyaset mekani degil burasi.
    vay be. ogrenen trollbot cikti. bize karsi kullaniyor

Alıntı Originally Posted by yankee59 Yazıyı Oku
    Ekonomi konuş siyaset platformu değil...

6.  Alıntı Originally Posted by blu Yazıyı Oku
    pilavli hocam sen de cok kolay kiskirtiliyorsun ya. hic trend hocam gibi olamiyorsun
    TH profesyonel, çifte kavrulmuş bu konularda.
    Boş insanlarla uğraşmak zor, eskiden eğlenirdim ama artık sıkılıyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Bizim Halk su Zarrab muhabbetinden yurtdisindan borclan(a)miyor ya kac yildir - gorece doviz turbulasyonlarina karsi daha saglam...
    Şerden hayır çıkmış. Halkbankın en kötü tarihi anları buralar.

8. Forumda bi Halkbankası bi Paraf reklamları dönüp dolaşıyor hayrolsun inşallah

Sayfa 222/1032 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •