Sayfa 639/1027 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by xxnadu11 Yazıyı Oku
    Sanki bu fiyatlamalar rte nin tekrar secileceginin fiyatlamasi gibi...
    Gidisat bu fiyatları bir daha göremeyeceğiz gibi..
    (Yukari aşağı gelmeyecek)

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abbas ile yola devam diyen bir ülkeye para mara gelmez en azından uzun bir süre . Londrada Racon kesmek kendi bidon kafalarına racon kesmeye benzemez adamın burnundan fitil fitil getirirler. Bu şartlar altında Dolarda yükseliş kaçınılmaz deyip bahsi artırıyorum.

Geçmişte burada Venezuela ile ilgili bir arkadaş şöyle demişti..."ABD bir kaç deneme ile yönetimin değişmesini istemiş ama halk direnince ABD ne halleri varsa görsüne havale etmişti"..........Sonrası malum herkes biliyor.......Bizde de Halk aynı hatayı yaparsa Arjantin olmak bizim için bir lütuf olacak.............

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Yok bizde öyle olmuyor ababs devlet bankalarını kullanıp bu LAYIKLARA ucuz kredi veriyor yüküde 80 milyona üleşiyor. Bu şartlar altında ben geri zekalımıyım ki DOLAR bozup talan edilen bankalarda paramı mundar edeyim.

Benim senaryo abbas başkan meclis muhalefet üzerine kurulu ve bu ahval şerait altında benim DOLARCIKLARIM için yükseliş kaçınılmaz diyor ve bugünkü seviyeler üzerine 50 kuruş daha artırıyorum.

Faiz sebeptir,enflasyon sonuç.Adamlara anlatamadık ki.Hayır reis londrada da söyledi ,adamlar da kafa yok ki, nato kafa nato mermer.E ne olacak tabi işler ondan biraz şeetti.Adamlar anlayışsız.Londrada anlatıyor reis, öyle bön bön dinliyorlar.Reis ne yapsın,görüyorsunuz ,konuşmaya gerek yok.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    O satışların çoğunun gercek olduğunu sanmıyorum bence patronlar birbirine satmışlar toplam kisi sayısı cok az ve evlerin çoğunun ederi 4-5 milyon
    Burada bir gariplik var. Kredi sınırı 500kTL. 4-5 milyonluk ev için bunu yapmaları çok anlamsız. Ayrıca %2+2=4 alım satım harcı var.

Bankacılar da o kadar saf değildir. Kredi müşterisini tanır. Konut kredisi ile fonlamak istemez.

İlginç bir konu.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. Bugun akşam Fed faiz arttırım sonucu usd/tl düşüş olur mu yine?

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    CRASSSSHHH ın patenti bana aittir.!!!!
    CRASH Tüm HIZIYLA otobanda.!!!
    Evet sana ait dostumda belki crash oldu.
    Bize hala aracın otobanda olduğu söyleniyor.

Sayfa 639/1027 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •