Sayfa 808/852 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Bay jak birleşme oranının ve birleşme kararının verildiği kurul kararının iptali için mahkemeye başvurmuştu sanırım.mahkeme bu kurul kararı için tedbir kararı alırsa mahkeme sonuclanana kadar bu birleşme olmaz sanırım.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by izmirli Yazıyı Oku
    bakın arkadaşlar iyi okuyalım

a grubu imtiyazlı senetler için o fiyat

a grubu senetler kipa yı 1994 te kurarken 100 hissedarın senetleri çok az kaldı zaten

borsada işlem gören senetler b grubıu

2.56
    Teşekkr ederim demekki ben yanlış anladım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. bay jak e ulaşabilecek birisi varmı aramızda bizi yönlendirse kendisi

4.  Alıntı Originally Posted by ANELE41 Yazıyı Oku
    Yanlisım varsa lutfen düzeltin. Bu hisse degisim oranina gore 1000 lot kipasi olana 60 lot civari mgros veriyorlar.yani bizim kipalari mecburen 2.56 dan verecegiz.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen migrosun 2.56x16=40 tl nin ustune cukmasi lazimki hadi vermeyeyim desin yatirimci.ancak su an migros 19 tl 16 ya bolersen 1.19 kurusa denk gelir ayrilmaya vermeyen yuzde yuzelliye yakin zarar eder.ben migrosun yerinde olsam bu nakit kirizinde birlesmeyi iptal ederdim.nede olsa 50 milyon lot var kucuk yatirimcida 50x2'56=130 milyon tl kasadan para cikacak.bu sartlarda kimse birlesmeye katilmaz.sabanci dogus gibi guruplar nakit para ararken kasadan 130 milyon vermek bence iyi deil.valla manipulasyona kapilip 4.50 den kipa alanlar zarar etti ama bence ucuz yirtti.spk 2.56 yi nerden nasil cikardi darisi anel telekomun basina

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.

5. Ben bu kagitdakileri anlamakta zorluk cekiyorum belki bana tavir alicaksiniz ama soylicem.bu kagit 1 tl kadar dustugunde yuzune bakmadinizda simdi kallmis kimi 3 tl ustu almis kimi 4 ustu.siz bu fiyatdan almissaniz paranizin buyuk kismini kaybetmeyo goze almissimiz demektir.insan bir arastirir.hic bir sirket oyle balli fiyatdan birlesme yapmismi.adamlar cok guzel kilifina uyduruyor.siz boyle yuksek fiyatdan alanlar siz bunu pasa pasa hakketmissimiz hic bosuna burda isyan etmeyin.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Aynen migrosun 2.56x16=40 tl nin ustune cukmasi lazimki hadi vermeyeyim desin yatirimci.ancak su an migros 19 tl 16 ya bolersen 1.19 kurusa denk gelir ayrilmaya vermeyen yuzde yuzelliye yakin zarar eder.ben migrosun yerinde olsam bu nakit kirizinde birlesmeyi iptal ederdim.nede olsa 50 milyon lot var kucuk yatirimcida 50x2'56=130 milyon tl kasadan para cikacak.bu sartlarda kimse birlesmeye katilmaz.sabanci dogus gibi guruplar nakit para ararken kasadan 130 milyon vermek bence iyi deil.valla manipulasyona kapilip 4.50 den kipa alanlar zarar etti ama bence ucuz yirtti.spk 2.56 yi nerden nasil cikardi darisi anel telekomun basina

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.
    neden biliyormusunuz uzman kuruluş ernst young aylar önce vermiş olduğu raporu değiştiremezdi

nasıl değiştirsin aynı bilanço ne oldu da oran değişti demezlermi adama ayrıca bunlar uluslar arası kuruluş buyuk ceza yerlerd

spk ne dedise kabul etti migrosi

7. Peki ayrılma hakkını nasıl kullanacağız pazartesi günü direk 2 56 ya satışmı yazıcağız bilgisi olan yardım ederse sevinirim

8.  Alıntı Originally Posted by metalhaalkee Yazıyı Oku
    Peki ayrılma hakkını nasıl kullanacağız pazartesi günü direk 2 56 ya satışmı yazıcağız bilgisi olan yardım ederse sevinirim

kimse tek lot mal satmasın hukukçu bir arkadaş la görüştüm migrosun kapa gönderdiği bay jak tarafından dava açıldığı haberi a kabinde alalel acele spk nın birleşme ile ilgili piyasalara bir şeyler söylemesi ve ardından migrosun bu gün birleşme onaylandı deyip kapa tekrar haber göndermesi arkadaş derki dava açıldı ise migrosa da tebliğ mahkeme tarafından gitti ise dava kabul edilmiş tir.dava süreci bitmeden ne migros ne spk bu birleşmeyi yapamaz .birleşmeyi bu saatten sonra türk adalet sistemi uygun görürse yapacaktır. yani top ne spk da dır ne migros da top türk adalet in dedir.ortada bir dümen var ama bu dümene spk nın alet olmasdır söyliyceklerim bu kadar.

Sayfa 808/852 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •