Sayfa 346/1030 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    550
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Burgan eski müşteri:
    O/N: 24,50
    Aylık:30

her tutara veririz dedi mt

Dijital'i de sordum
    Ordan daha yüksek oran alırız her zaman dedi
    Yoldaş zaten digital 26.5 ,24.5 e baglanırmı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    550
     Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat ankara mı?Ankara ise kesin benim şubedir...Bu arada yakında konu başlığı banka mevduat faizleri yerine BURGAN mevduat faizleri diye değişirse şaşırmam...
    ankarada zaten tek şube kaldı sayılır ostim ticari,nurolda tek şube,teklerin adamı olduk ;)

3.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat ben hep vade geldiğinde oran alıyorum...Diğer zamanlar pek şubeye uğramıyorum..Salı günü,daha önce de forumda da yazdım ama çoook ısrarıma rağmen 160 bine max 32 bono oranı alabildim...Siz de yanılmıyorsam milyon üstü 33,50 almıştınız...Ama haftaya hem nurolden hem de burgandan oran alıp yazarım...
    Üstad nurolde 32 günlükle 90 günlük oranlar arasında farklılık oluyor mu yoksa miktara göre 32 gün üstüne hep aynı oranı mı veriyor?

Yazılarım tavsiye niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

4. Şimdi sordum Halkbank 100K yeni vadeli hesaba 32 gün % 26.50 dediler...

5.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Kim dedi 32 veriyor diye?
    Çok ısrar ettim özel oran için ilgili birim ile görüşebilir miyim diye ama olmaz dedi call center'daki eleman
    Dİğer forumda biri söylemiş +300 k ya bağlamış,şube adı sorduğumuzda mt zor durumda kalır diye veremem demiş...
    Araştırmak lazım belkide veriyorlar.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Bunu ne devlet ne kanun engelleyebilir. Bizzat tuketici kendisi engelleyebilir. Kabuklu fistik yemezsen gelisimin yavaslamaz, hatta 2-3 ay yemezsen vucuttaki yag oranin biraz azalir, kalp krizi riskin azalir. Sigara iciyorsan birak, alkol alma, cerez vs 2-3 ay tuketme, eti azalt, yumurta, soya, mantar ve mercimek ye. Kisa mesafeleri yuru, uzak mesafelerde toplu tasima kullan, kullanmadigin suyu, isigi kapat. Bulasik ve camasir makinesini 2 gunde bir yerine 3 gunde bir kullan. Yeni ayakkabi, kiyafet, elektronik esya, mobilya alma. Disarda yiyorsan sikligini azalt ya da 2-3 ay kadar disarda yeme. Bu ornekler cogaltilabilir.
    Bak o zaman nasil fiyatlar duzeliyor. Saticilar mallarini satmak zorunda, gida icin bozulma curume riski var, tum mallar icin stok, depolama, nakde donme , vade, faiz maliyeti, nakit akisi zorunluluklari var. Ben malimi satmam pasa pasa gelecekler diyemez. Belki eski kasar ve antikacilar diyebilir, durdugu yerde kiymeti artiyoro diye Velhasil, insanlari bilincli, organize davranirsa hem saticilar hem de isverenler yola gelir. Cunku her satici aslinda bir isverendir, her isveren de saticidir. Az adam calistirayim, az para vereyim, ucuza calistirayim dersen musterin mal almaz cunku senin calisanin baskasinin musterisi. Sistemin kendi kurallari ile sistemi duzeltmek mumkun. Bak amerikada adamlar krizi isten cikarmalar ve dusuk maaslarla degil, daha cok ise alim ve maas zamlari ile asmaya calisiyor. Cunku bugunden yarina degil 25 - 30 yillik perspektifte dusunuyor. Eller aptal ben zekiyim demiyor. Tuketici de normal yasamina devam ediyor.
    Hocam mevzuu kabuklu fıstık yeme-yememe olayı değil anlaşılsın diye basit bir örnek verdim.Benim görece halim vaktim yerinde.Bu ülkede asgari ücretle çalışan milyonlarca insan var ekmek alıyor gramajı küçülmüş ekmek yemesin mi?Yoğurt alıyor yiyor su alıyor içiyor zeytinyağı alıyor kullanıyor insanlar yiyip içmesin mi temel birşeyden bahsediyorum ben.Birde konforlu sağlıklı ve iyi bir yaşam her insanın hakkı et yeme,sütü haftada bir iç,tatile gitme vs. ben bu ülkede yaşayan insanların istisnasız tümü iyi yaşasın konforlu bir yaşam sürsün istiyorum en azından Avrupa ülkelerinde olduğu gibi buna hakkımız yokmu?İktidar a partisi b partisi onun peşinde değilim.Devlet elbette bunları engellemekle görevli senin benim işim değil ki bu.Bilinçli tüketici olmak başka şey ona itirazım yok.Saygılar..

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Üstad nurolde 32 günlükle 90 günlük oranlar arasında farklılık oluyor mu yoksa miktara göre 32 gün üstüne hep aynı oranı mı veriyor?

Yazılarım tavsiye niteliğinde değildir
    Nurole ilk geldiğimde ,evet 90 güne daha yüksek oranlar veriyorlardı ama artık hergün faiz arttığından 3 aydır filan hiç 90 güne kaç veriyorsunuz diye sormadım.Tahminim aylıktan daha yüksek olacağı yönünde...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

8.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat ben hep vade geldiğinde oran alıyorum...Diğer zamanlar pek şubeye uğramıyorum..Salı günü,daha önce de forumda da yazdım ama çoook ısrarıma rağmen 160 bine max 32 bono oranı alabildim...Siz de yanılmıyorsam milyon üstü 33,50 almıştınız...Ama haftaya hem nurolden hem de burgandan oran alıp yazarım...
    bende zaman zaman alıyorum elbette,

avlamasınlar diye başka kanallardan da kontrol etmek lazım.

ytd.

syg,

Sayfa 346/1030 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •