Sayfa 221/312 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Özgür bey bunlara dava değil bunlara Osman açacaksın hem de Türkiye'de ki herkese izin vereceksin bir güzel bunları s.......ler tam bir o..... ç....... ları bunların yatacak yerleri yok

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Av.Abdullah Yazıyı Oku
    Özgür bey bunlara dava değil bunlara Osman açacaksın hem de Türkiye'de ki herkese izin vereceksin bir güzel bunları s.......ler tam bir o..... ç....... ları bunların yatacak yerleri yok

Abdullah bey tespitinizin eksigi var, fazlası yok ! Bu omurgasız gözü aç, karnı tok utanmaz,arlanmazlara ne deseniz az!!!

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Çarşamba günü yatırımcı ilişkilerini aradım telefonu açan olmadı. Perşembe aradım bi kız açtı dedi Süleyman bey Ankara’da ben telinizi alayım size dönerler dedi. Bugün dönen olmadı belki önümüzdeki hafta dönerler ama ben burdan sorayım bilen vardır belki ne kadar kapasite artırımı yapılacak proje tanıtım dosyasını gören var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu hacimlerle bu hisse yol almaz. Ama bekliyoruz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sahipsiz köyün sahipleri hayırlı ve bereketli bir hafta diliyorum. Sosyal medyada ditaş adı hiç geçmiyor.. BU benim en önemli bir zamanlar karel 1,60 liradayken de aynı durumdaydı, kahraman bile pahalı diyordu. sonrası 9,5 liraya gitti.. Şimdi de aynı durum ditaş için geçerli, yatırımlarını bitirmiş bunun içinde yaklaşık 25 milyon Tl harcamış, Dünya standartarında ürün üreten, dolayısı ile Mercedes gibi dünya devi bir markanın ticari araçlarının 1 numaralı tedarikçisi olmuş ditaş nerelere gidecek.. Şu bilanço hayırlısı ile bir gelsin bakalım..

6. Herkesten özür dileyerek yazıyorum ne sikik bir hisse amına koduğumun hissesi tam bir pic tam bir ******** tam bir ****** çocuğu

7. Artık her zaman ki gibi bilancoya kadar bir cacık olmaz bilanço da batı bir ********lik yapmasalar

8. 10 Senedir takip ederim hep hüsran iyikide temkinli davranıp bulaşmamışım elinde olanlara bol kazançlar dilerim
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

Sayfa 221/312 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •