Sayfa 271/298 İlkİlk ... 171221261269270271272273281 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    Zaferininde A.g Bahadırınında A.g Serkanınında A.g Sanelininde A.g Topunun A.g spk nında A.g kimse etkilenmesin yatırım veya yönlendirme tavsiyesi değildir. yukarda yazdığım gibi H.B.Ç.B (herkes başının çaresine baksın) şahsen ben sattım. Mübarek cuma günü dualarım sizinle inşaALLAH kazanırsınız......
    beyler flim bi kac güne baslar ven geldim

SANEL Solo 2018/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -626929

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    beyler flim bi kac güne baslar ven geldim
    Evet hocam haklısın güzel bir gerilim filmi izledik 😉

4. 5 milyon 735 lot garnti yatırımdan borsaya kote oldu.(kel bahadır ve ortagının malları)

toplam lot 13 121 498 lot oldu..garantı dekı malı buralardan satmak ıstemez heralde kel..bu sefer yuklu mal kote edıldı..hayırlısı olsun bakalım
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

5. Tescil Tarihi
    28 Ağustos 2017 ,Pazartesi

Yetkililer
    SENA YILDIRIM - ÖZKAN UÇKAN

Telefon Numaraları
    0212 2650400

İletişim Adresi
    SEYRANTEPE MAH. ÖZGÜR SOK. NO:2/3 KAĞITHANE, İSTANBUL,

Bugün ki KAP bildirimindeki isim ve soyisjm Rana YILDIRIM
    Sanırım O ARES BU ARES...

6. 1,61 fiyattan devir muhabbeti ne o zaman?

Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    1,61 fiyattan devir muhabbeti ne o zaman?
    Ares’e devredecekler işte... 1 Kasım’a kadar sözde pay devri gerçekleşecekti.Haber filan düşmedi henüz...Buradan bile ne kadar ciddi bir şirket oldukları! belli. Sonra gel de borsaya yatırım yap!!!

8. kabenin çocukları 626 milyon zarar açıklıyorlar milleti acaba batıyormu endişesine sürükleyip son kalan mallarıda toplayıp 6 yıl önce 4 tl den sattıkları kağıtları 1,60 lı fiyatlardan geri alıyor sonra ciddi şirket ha cuma günü öyle bir an vardırki yapılan dualar o ana denk gelirse mutlaka kabul olur(Hz. Mhammed S.A. V.S.) Allahım bu bahadır yalçın ve serkan dinç baş'a öyle bir servet verki yatlarının villalarının ve lüks arabalarının içinde çoluk çocuklarıyla paranın içinde boğulsunlar.. amin amin amin.

Sayfa 271/298 İlkİlk ... 171221261269270271272273281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •