Sayfa 254/485 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Mıçtı batırdı bu bilançoya bundan adam olmayacak sanırım yazıklar olsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. hakikaten batırdı kagıdı beceriksiz tahta yapıcı...

3. 5 liraya dusmezsen adi serefsizsin
    Zaten bu saatten sonra acimiyor

Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    5 liraya dusmezsen adi serefsizsin
    Zaten bu saatten sonra acimiyor
    Ev alacam, Logo, falan filan dediginde sana 6 ay once bunu yazdik:

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ruyanda gorursun Logo fiyatini. Senin satip cikacagin fiyat 7'dir, 50 degil. Inatci isen de satmazsin ama 10 sene beklersin, o zaman 8'den cikarsin.
    Sirket ortaklik yapti zaten. O "ortak" denilen sizlerdiniz. Hala bir uyanamadiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Sirket ortaklik yapti zaten. O "ortak" denilen sizlerdiniz. Hala bir uyanamadiniz.
    Sayın 666 ben halen ev alacam diyorum bu arada logo ben bunu dediğimde 54 lerdeydi şimdi ise 35 göremiyor
    zaten benim beklentim logonun düşmesi link in çıkmasıydı logonun düşmesi ni tutturdum da linkin çıkmasını tutturamadım
    evelallah o da olacak bu arada ben ise düzenli kar açıklıyan bir şirkette olmaktan dolayı en azından içim rahat
    velevki eni sonu link 50 li fiata gelecek ama ortaklı ama ortaksız
    ve ben bunu size burda hatırlatacam merak etmeyin...

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Sn.666 siz bu hissede misiniz?
    Peki siz neden bekliyorsunuz..
    Link hakkında varolan bazı gerçekleri dile getirmenizi anlıyorum ama eğer elinizde hisseniz varsa nedir bu hisseye karşı agresif olumsuz tutum.. Herkes kendi nasibini yer. Dediğim gibi hisseyi taşıyorsanız ki taşımıyorsanız burada yorum yapmazsınız o zaman en azından hisse hakkında 1-2 olumlu bir şey yazın zira bu kadar olumsuz iseniz ne işiniz var?
    Bırakın yatırımcı kendisi karar versin..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Olumsuzdan nedir kastin? Bir yazsana gorelim.

Foruma yazmak icin hisse alma sarti yok, kendi dar bakis aciniza gore kural koymayin. Merak ediyorsan da git forumun ilk mesajina bak.

Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Sayın 666 ben halen ev alacam diyorum bu arada logo ben bunu dediğimde 54 lerdeydi şimdi ise 35 göremiyor
    zaten benim beklentim logonun düşmesi link in çıkmasıydı logonun düşmesi ni tutturdum da linkin çıkmasını tutturamadım
    evelallah o da olacak bu arada ben ise düzenli kar açıklıyan bir şirkette olmaktan dolayı en azından içim rahat
    velevki eni sonu link 50 li fiata gelecek ama ortaklı ama ortaksız
    ve ben bunu size burda hatırlatacam merak etmeyin...
    Muahahahaha. Alirsin evini sen, emin ol. 6 ay once yazdik sana... Raqqa'da ancak.

Evet 50 olur dedigin gibi. Reno Clio da 800 bin lira olmustur o zaman.

Gidip bir ac bakalim 2010'daki ortaklik haberinden sonar hisse nasil bir grafik cizmis. Simdiki de degisik olmayacaktir ve aynen oyle devam ediyor.

Tekrar hatirlatirim.. Bunlari sana neredeyse 1 sene once yazdik. Bir degisiklik oldu mu? Olmadi. Ne mal oldugu, ne yapildigi belli cunku.

30-50 diye gazladiniz o zaman, Papaz elinizde kaldi. Olan bu.

Sayfa 254/485 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •