Sayfa 855/1032 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by VDemir Yazıyı Oku
    https://ahvalnews-com.cdn.ampproject...node/30621?amp

Çavuşoğlu'nun Halkbank için haftaya Washington'ı ziyaret etmesi bekleniyor
    Eline saglik. Guzel bilgiler koymus oraya.

Zarrab davasına, sadece mayıs ayında yedi tane kapalı dosya girdiği, bir başka kapalı dosyanın ise Haziran ayının 27'sinde eklendiği New York Güney Bölgesi sisteminde görülüyor. Yani halihazırda, Halkbank Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla mahkum olduktan sonra bu dava dosyasına en az sekiz tane 'kapalı' dosya girdiğini biliyoruz.
    Ayrica o koydugu mahkeme dokumaninda 25 Haziran'da savcilarin HA kararini temyize gittigi de gorunuyor.

2. Dün haber düştü ise medyada dillere pelesenk olmaz mıydı bu haber? Her neyse hafta sonuna belli olur bazı şeyler. Citi 4 milyon lot boşalttı kağıdı yine de 7 üstünde tuttular... elimizde bir tek bu var.

3. heybeye biraz daha attik bakalim kurumumuzun liderliginde devede kulak payimiz olsada

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Proleter nerdesin? TR'deki ticari gayrimenkullere özellikle de İstanbul'dakilere körfez ülkelerinden aşırı talepler geliyor son günlerde. Acaba ticari gayrimenkuldeki (oteller, AVM'ler, iş merkezleri vs) kriz sona mı yaklaşıyor? Kuveytin milyar dolarlık tanınmış gayrimenkul yatırım şirketlerinden biri İstanbuldaki bir ticari gayrimenkulün satın alımı ile ilgili benden işbirliği talep ediyor:

Dear Mr.Trendhound,

I trust you are well. A real estate deal in Istanbul came across my table today. The object is in Karaköy and is privately owned (see pdf attached) with a preliminary valuation of around USD55MM. We require your valuable input on this initiative. I would be happy to arrange for a personal meeting to elaborate potential fields of collaboration. Many thanks and looking forward to hearing back from you.

Kind Regards,

....
    Partner - International Relations & Business Development
    ..... Group of Kuwait
    Sayın TH. Ben bu işi 10 yıldır yapıyorum zaten. Sultanahmet özelinde... İyi bir fortföyüm var. Ancak kıpırdanma var. İşlem yok. En son Bebek otel Katarlılara satıldı 220 milyon dolara !

5. bu robotlar; daha bu belirsizlik surdugu surece ve her hafta yok liderler telefonlasacak, yok bakan gidecek, yok brokrat gelecek gibi olta ucu beklentiler piyasaya verildigi surece cok para kazanacak al/sat la...bizde ufaktan robotlaştık ben bunofac mevzunun daha cozulcegine inanmiyorum ustelik cozuldu haberi geldiginde 10tl li fiyatlar dan millete hisse satacaklardir bu haberle...zaten cezasiz cözümü polyanacilik olur...tweter gazete kose yazari herne ise bakiniz yalan dolan manipulasyon ic ice...trump fransaya gitmeyecek dendi gitti; exstra dava acildi dendi yalan beyan cikti; öyle yada böyle haberler teyit edilmeden olumlu olumsuz deger verilmemesi elzem...

yabanci agustosla ayni assa yukari...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. dolar gevseme egiliminde tekrar; fklari pdleri ortada turk varliklari...bu yabancinin yolu tekrar borsadan gececek gibi...bistte %60a gerileyen yabanci agirligi gecen hafta alimlariyla %63 civarina gelmis...halkb ve dolayisiyla bankalarsiz 100bin asilmicak gibi...

7. Dolar niye böyle düşüyor? Bu kadarını gelişen ülke veya petrol geyiği ile açıklamak zor. Altından birşey çıkabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Dolar niye böyle düşüyor? Bu kadarını gelişen ülke veya petrol geyiği ile açıklamak zor. Altından birşey çıkabilir.
    gecen hafta katarli gelmisti onun bir para girisi olmusmudur bilinmez lakin onun eti budu belli ağa babalari izin vermeden tek kuruş sokamaz Türkiyeye...ingilizler ve abdlilerden icazet aldiysa bilemem lakin tahvillerede gecen hafta girisler olmus...bakalim cikar kokusu...

Sayfa 855/1032 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •