Sayfa 68/439 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 3511 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Peruklum işini bilir...

Kur farkı zararının bir kısmı özsermayeden götürüyor. Nedenini nasılını bilmiyorum, peruklu bu, işine akıl sır ermez.

Zorlu Enerji 2Ç18'de 338mn TL net finansal gider kaydederken şirket hedge muhasebesi ile Kızıldere II, Kızıldere III, Alaşehir I ve Rotor projelerinin proje finansman kredilerinden kaynaklanan kur farkı giderlerini sermayenin altına 686mn TL olarak kaydetti.
    KAYNAK: https://rapor.garantiyatirim.com.tr/.../ZOREN2C18.pdf

Şirket 4Ç16'da 394mn TL kur farkı zararını özkaynaklar altında ertelemiştir. Zorlu Enerji aynı dönemde 95mn TL vergi geliri kaydetmiştir.
    KAYNAK: https://rapor.garantiyatirim.com.tr/.../ZOREN4C16.pdf

Peruklunun tüm bilançoları illüzyondan ibarettir. İster kar gösterir, ister zarar.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

2. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -şimdi zoren aşşağı giderse aşşağı yönlü bir hareket olur yok efendim yukarı giderse yukarı yönlü bir hareket olur..yüzyılın temel analiz yorumu uhuhuhahahaha zuhahaha:kahkah

-yaş 35 yolun yarısı ve yaş 40 ise tam sevilme yaşı ..uhuhuhahahah)))
    Son düzenleme : guddupayyusu; 17-11-2018 saat: 21:53.

3. Biraz utanma olsa yazamazsın...

Buraların teknikçisinin(!) geçmişte yaptığı isabetli(!) yorumlar:

1. Zoren, dolar bazlı hedefine gidecek, 1,42 USD olacak yani... (GİTMEDİ)
    2. (SONRA OLMAYINCA) Zoren, 2,06'dan sat verdi. Endeks düştü ben ne yapayım? (Düşünün 5-6 TL civarı defalarca hedef fiyat veriyorsunuz, sonra ne yapayım olmadı diyorsunuz)
    3. Hisse tamamen çöp. 1'in altına iner artık (İNMEDİ).
    4. 1,24'ün üzerine çıkarsa hareketine devam eder, çıkmadığı müddetçe düşüş trendi devam eder (BEKLİYORUZ).
    5. Cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider. (BU EN BOMBASI, OLMADI)
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

4. Zaman daralıyor, haberi taze tutmakta fayda var

Zorlu Holding Enerji Grubu Başkanı Sinan Ak, "Gaz dağıtım şirketlerimiz için yerli ve yabancı 12 nin üzerinde talip var" dedi

"Gaz dağıtım şirketlerimiz için yerli ve yabancı 12 nin üzerinde talip var. Bu taliplerin yarısı yerli, yarısı yabancı. Rüzgar enerjisi şirketlerine ise 10 talip var, bunların da üçte biri yabancı. Gaz ve rüzgar enerjisi şirketleri için talip olan şirketlerin biri hariç hepsi farklı şirketler. Rüzgar enerjisi şirketlerine talip olanlar arasında yabancı fon şirketleri de var. Kasım sonunda ilk teklifleri alacağız. Buna göre en iyi üçer teklifi seçeceğiz ve bir sonraki adıma geçeceğiz. Daha sonra da son teklifleri alıp satış sürecine gireceğiz.

http://www.borsagundem.com/haber/zor...n-ilgi/1356647
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. 20 Kasım Salı 16:02 ZORLU ENERJİ: İSRAİL'DEKİ TAHKİM DAVASINDA UZLAŞMA SAĞLANDI

6. Zoren Satiliyor mu arkadaşlar varmi bilgisi olan?

7.  Alıntı Originally Posted by Angryson Yazıyı Oku
    Zoren Satiliyor mu arkadaşlar varmi bilgisi olan?
    Ben öyle bir duyum aldım. Bir hafta önce filan forma da yazdım. Şirket satmayı düşünüyormuş. Çoktandır konusuluyormus. Bakalım doğru çıkacak mi?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    Biraz utanma olsa yazamazsın...

Buraların teknikçisinin(!) geçmişte yaptığı isabetli(!) yorumlar:

1. Zoren, dolar bazlı hedefine gidecek, 1,42 USD olacak yani... (GİTMEDİ)
    2. (SONRA OLMAYINCA) Zoren, 2,06'dan sat verdi. Endeks düştü ben ne yapayım? (Düşünün 5-6 TL civarı defalarca hedef fiyat veriyorsunuz, sonra ne yapayım olmadı diyorsunuz)
    3. Hisse tamamen çöp. 1'in altına iner artık (İNMEDİ).
    4. 1,24'ün üzerine çıkarsa hareketine devam eder, çıkmadığı müddetçe düşüş trendi devam eder (BEKLİYORUZ).
    5. Cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider. (BU EN BOMBASI, OLMADI)

saygılı ol saygılı ol .sataşma dalaşma .git işkembe çorbanı iç sakinleş ..o kadar ceza yedin hala sataşıyorsun yahu yapılan tekniğe dayalı paylaşımlara bak ve incele TEKNİĞE DAYALI PAYLAŞIMLARA SAYGILI OL SAYGILI OL .FEYZ AL . benim öğretilerimle gitseydin 2.06 da zorenleri satıp 1.22 de alsaydın 2katı zoren sahibi olurdun şu aney allahın adamı .daralan üçgenci

1.)yükselen trend bozulmadan devam etseydi zoren de görülebilecek en üst sınır fibonanci hesaplamalarında görünen rakam 5-6 civarıdır..oda dolar bazlı zirvesine tekabül ediyordu PEKALA PERUKLU İSTESEYDİ ALIR GÖTÜRÜRDÜ.nitekim aynı peruklu aldı vesteli 2 lerden 18 lere götürdü ….fibonanci hesaplarını öğren .

bu hesap hala geçerliliğini koruyor …

al buda sana adese nin fibo hesabı nisan 2018 de adese forumunu aç yaptığım paylaşımı gör.adese 2.40 lara atak yapmıştı oradan 1.80 e kadar aşağı geldi oradan bir yürüdü 16 yı gördü ey allahın insanı

kendi gözlerinle gör %261.8 fibonancide görünen rakama iyi bak 14.05 peee 2.40 lardayken görmüşüz bunu ve paylaşmışız

2.)yükselen trend devam etmedi .2.06 da yükselen kanalı aşşağı kırdığı için sat verdi teknik olarak .o yüzden satılması gerekiyordu .BU DURUMUDA BANGIR BANGIR GRAFİKLERLE PAYLAŞTIM .keşke sende satsaydın beni dinleyip BUYUR FORUMU AÇ 2 NİSANDAKİ PAYLAŞIMIM ..DEMOGOJİ YAPMA

3)düşüş kanalında kalmaya devam etseydi.hisse çöp hisse olmaya adaydı .nominal değerinin altı 1 in altına inen hisseler çöp hisse diye adlandırılır.şu an itibarı ile düşüş kanalından çıktığı teyit ALDI çöp hisse olmaktan kurtuldu ..ama bu ileride çöp hisse olmayacağı anlamına gelmez .endekste 80 bin 70 binlere göçme olursa pekala yükseliş kanalını aşşağı kırıp 1 in altınada gelebilr

4) 1.22-1.24 ün yukarı kırılımı teyit aldı ..2.21 den itibaren 1.01 diple son bulan düşüş kanalını yukarı kırdı .yeni bir yükseliş kanalında şu an .bu kanalın aşşağı kırılmaması takip edilecek.1.22 altında 2 gün kapanış yapmamalı ..1.01 i dip kabulü yaparsak 2 li 3 lü dip yapmadan yukarı götürmeyebilirde pekala

5)ben dahil tüm teknikçiler papazın salınmasından sonra endeksin 500günlük hareketli ortalaması 100 binin yukarı kırılacağın bekliyorduk olmadı ne yapalım veya ben ne yapabilirim endekse ben yön vermiyorum sonuç olarak.ama görünen ve temennim 100 binin yukarı kırılması ve endeksin yükseliş kanalına girmesi

6)büyük demogojist ve aslında patronun has adamısın vesselam ..burda patrona yardırarak oluşabilecek büyük montanlı bir yükseliş veya düşüş öncesinde suyu bulandırmak görevin .büyük işkembeci vede çok kinci bir insansın demoğoji yaparak benim yaptığım tekniğe dayalı paylaşımlarla alay edip beni itibarsızlaştırmaya çalıştın ama başaramadın ve yaşın 40 uhuhuhhahaha)))) biliyorsun tam da hangi yaşında olduğunu …..ama sana şunu söyliyeyim beni dumur edemezsin burda alayını zı alıp sulu dereye götürür susuz getiririm ...senin cav cavlamaların bana sökmez peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ..aklınızı alırım sesinizi soluğunuzu keserim

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -şimdi zoren aşşağı giderse aşşağı yönlü bir hareket olur yok efendim yukarı giderse yukarı yönlü bir hareket olur..yüzyılın temel analiz yorumu uhuhuhahahaha zuhahaha:kahkah(ustandan aldığını üslubu ustana satma kaba zurna )

-yaş 35 yolun yarısı ve yaş 40 ise tam sevilme yaşı ..uhuhuhahahah)))
    Son düzenleme : guddupayyusu; 21-11-2018 saat: 22:39.

Sayfa 68/439 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •