Sayfa 92/446 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 729 - 736 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by den202020 Yazıyı Oku
    Bu adamların niyeti kotu ky dostu degiller . Her turlu sonuca hazir olmak lazim ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı goldaş gibi yapıyorlar. İşi goldaş yapar bir kuruş karla goldart holdnge aktarır. Goldart holding 1000 kuruş karla satat parayı kazanır. Halka açık olan goldaş zarar eder. Hiçbir iş yapmayan ve halka açık olmayan goldart yani yalınkayalar parayı götürür. Rabim de yalınkayalara vurdu daha bin kez daha vuracak. Bu da aynı akıbet para için değil biz ky yı namuslarını dahi satarlar adını da değişim olarak koyarlar

2. Bir yildir ha cikti ha cikacak diye bekliyorum . Cusanin gercek yuzunu gosterdi . Ky umurlarinda deil . Memnun deilsen say git ya da almayaydin kardesim diyolar . Ah bilseydim alir miydim acaba ytd

3. abd çin savaşı metal alüminyum vs kota diye 2.50 tan kağıdı 2 lere oradandan buralara getirdiler.En önde düşen oldu o zamanlar.Şimdi abd çin görüşmesi var diye kardemir yüzde 10 yapıyor bu ise hala ekside.Birazcık artıya gelseydin be ******** kagıt.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sesimizi bi duyan yok mu bu mağduriyete bi son verecek birileri . Ustadin baslattigi uygulamaya destek verelim arkadaslar . Cimere yazalim . Bu kadar guya is anlamasi yapan kagit iki gunde 2.01 den 1.76 ya geldi .hele bi borsa dussun ilk solugu 1.70 te alir . Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by den202020 Yazıyı Oku
    Sesimizi bi duyan yok mu bu mağduriyete bi son verecek birileri . Ustadin baslattigi uygulamaya destek verelim arkadaslar . Cimere yazalim . Bu kadar guya is anlamasi yapan kagit iki gunde 2.01 den 1.76 ya geldi .hele bi borsa dussun ilk solugu 1.70 te alir . Ytd

Ben şikayet ettim

6.  Alıntı Originally Posted by Bankacı54 Yazıyı Oku
    Ben şikayet ettim

Haberi kim önceden alıyor ve pozisyon açıyor, haberle birlikte kimler satış yapıyor? Araştırılması için Başta Cimere, spk ve bist yönetimine seri şikayetlere başlanmalı. Kaybedecek birşey yok bizim açımızdan. Dikkatler bu görgüsüz ve az gelişmiş kapitalistlere yönelmeli... Ben başlıyorum şikayete...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Bir senedir elime para geçince belli harcamalarimi kesip cusan aliyorum .nedeni bi an once kurtulayim diye ama 1 yildir ben aldikca dustu . Her gun strese soktugu gibi zarar ettirdi ve bi o kadar da firsat gitti . 2 ay icinde sozde is haberi gondermelrine ragmen daha da asagi saliyor. Zulme ve magduriyete devam . Ama zalimin zulmu varsa mazlumun Allahi vardir .elbet ilahi adalet tecelli edecek o zaman ne yapacaksiniz acaba ???

Sayfa 92/446 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •