Sayfa 969/1012 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,745 - 7,752 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Ey trump sen kimsin ya.

Secim malzemesi de cikmis oldu boylelikle.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kankasi trumpa rica etmistir secimde saldiracak biri lazim idare et diye ayni filmi görmüştük sanki papaz pilavi cok sevmis demekki.

3. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Valla bu hafta Persembe mevzuat geregi kartlarin kapatilmasi gerekir. 1 hafta suresi var.

Aidat ta 15 gun dedi.

Ne verirlerse versinler artik istemiyorum. Garanti de hic bir isim olmasin mumkunse.
    Bu arada bilginiz olsun kartları iptal ettirince tüm bankaların sistemde görmesi 1 ay veya daha fazla zaman alabiliyor, bu sürede limitiniz kullanılıyor göründüğünden yeni kart almanız zora girebilir, başıma geldi.

Bilginize.

5. NETİ ENFLASYONUN GERİSİNDE

-Mevduat faizlerinin tabanını, beklenen enflasyon belirliyor. Ekim ayında yüzde 25.24’e kadar çıkan yıllık enflasyon halen yüzde 20.30 düzeyinde. Yüzde 21.71’e inen mevduat faizlerinin stopajı indirildikten sonra geriye kalan neti yüzde 18.5’e düşüyor. Bu oran da önümüzdeki üç aylık enflasyonla tam bir paralellik taşıyor. Mevduatın ortalama vadesi de üç ayın altında bulunuyor.

-Faiz, 3-3.5 ay gibi bir sürede TL ticari kredilerde 8.30, tüketici kredilerinde 5.78, toplam mevduatta 3.28 puan geriledi. Kredi ile mevduat faizi arasında düşüşte 2.5 ile 5 puanlık bir makas açıldı. Ciddi büyük bir fark.

https://www.haberturk.com/mevduat-fa...290450-ekonomi

Saygılarımla.

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bilgiler icin cok cok tskler..

Bir dahaki sefere bu sekilde hareket edecegim.
    Hem aranacagim hem de arayacagim.
    SMS alacagim ama gonderemeyecegim.
    Ve tum bunlar icin de Vodafone'a gunluk 25 TL odemek zorunda kalmayacagim.
    Tuttum bu isi..
    Tskler,
    Syg,
    günlük 35 tl oldu diye biliyorum.

7. Garanti , bankamatik havale ücreti 20 YL olmuş.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. 20 sayfa yakın geriye gittim,kimse yeni oranlar paylaşmamış....yeni oranları paylaşabilecek bir arkadas varmı...?
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

Sayfa 969/1012 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •