Sayfa 15/32 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 113 - 120 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

0.38 den daha az satış yese iyi olurdu

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Sn.Demokrat,

Bizim doctor 1.ortak olmuş,

Çok ciddi gelişmeler olabilir.

yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Sn.Demokrat,

Bizim doctor 1.ortak olmuş,

Çok ciddi gelişmeler olabilir.

yatırım tavsiyesi değildir
    Hep öyle idi zaten.tahta kapanmadan önce de ve çok düşük maliyetli milyonlarca lot.faaliyet haberi ve ardından gözaltın dan çıkış haberleri için beklemedeyim.hayırlısı olsun.

4. Mahkemelik olduğu Halil Toktaş ve diğer davacıların muhalif oy kullananların haklarını 0.42 tl fiyattan geri aldı bunu bildiğim halde satmadım ben herşeyi hakettim.. Bundan böyle spk nın müsade etmediği daha evvel olağanüstü genel kurulda almış oldukları kararları şimdi rahatlıkla uygulayacaklar siz 1 tl olacak diye bekleyin belki olur...Faik ve mehmet Ulutaşlar insafa geldi dedim ama malesef yanılmışım..Kırk yıllık kani olur mu yani atasözü misali uslanmaz bunlar niyetler ,zihniyetler,düşünceler,kalpler vb hepsi hala kötülük kokuyor.. Allah ıslah eylesin bunları.. ytd..

5. Merhaba beyler bu kagıt kapanmadan önce 5.000tl mi aldı bende bügün 0.32 den biraz mallandım lakin ben bunları eski tanırım bunlar tekrar kota girdiyse büyük bir operasyon yapmadan bırakmazlar bu işi

LG-H870DS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

0.43 kırarsa güzel olur sadece olumlu haber
    Son düzenleme : mavideniz000; 18-01-2019 saat: 12:08.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. son kap haberi ney oyle bedelli yapcak yoksa .ytd

Sayfa 15/32 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •