Sayfa 319/520 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    bir arkadaş cumhurbaşkanlığına (cimere) yazalım diye yazmış bir arkadaş konuyu bilmeden açilen olumsuz yazı yazmış. bu konuda ne bilğin ne de olumsuz yazı yazıyorsun. örnek cimer ,bimer ...vb. gibi yerlere şikayet edersen ben ist. görev yaparken valiliğin içinde bu birimlerin odaları vardı evrakın konusu ne ise hangi birimi ilgilendiriyorsa o birimdeki evrak almakla görevli kişiye kayıtlı olarak gerekenin yapılması için teslim ederler ve takip ederler

ah ah kimi kime şikayet ediyorsun akıllı olunya yeter yeter...

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    öncelikle kardeşin değilim. cumhurbaşkanının kendisinin mi okuyacağını sanıyorsun? kastolunan cumhurbaşkanlığı kurumu ve böyle durumları es geçmiyor, hele 50-100 kişi bir yazsın. sen buna borsada fiyat oluşumu diyorsan, niyetin farklı.
    BENİM İNANCIMA GÖRE KARDEŞİMSİN AMA BU KİBAR TABİRİ KABUL ETMEMEK SİZE AİT.
    BAŞKAN KENDİ okusa ne olur okumasa ne olur.50 değil 200 kişi okusada durum değişmez.siz cimere yazınca ancak kendinizi kandırırsınız.o yazılar spk.ya sistem üzerinden gider oradanda kalıplaşmış cevap alırsınız.
    borsada buna benzer çok hareketler olmuştur biri kar eder biri zarar eder.
    siz yazmaya devam edin.
    Allah yardımcın olsun benim maliyette az değil ama boş işlerle kafa yormam.sistematiği bilirim

3. forum dolmuş merakla bekliyoruz pasta paylaşacak arkadaş yok mu teşekürler .................

4. ata sözu var huylu huyundan vazgeçmez diye bazı arkadaşlar şikayet hakkını kullanır bazıları da kullanmaz bu konuda hakkını kullanıyorsun ve ya niye kullanmıyorsun diye müdahale etme yetkimiz yok

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ya aralaın da bir problem yokta varmis gibi yapıyorlarsa !!

burada denklem degisebilir

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!
    Ağzımdan aldın. Aynen öyle olduğunu düşünüyorum.

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Cimer bimer in hisse şikayetleri ile ilgili sabit cevapları var. Piyasanın belirlediği fiyat

7.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Kazığı çaktı ********,onbeş gndür milleti perişan etti.90 alıpta hava atanlar sabahleyin şimd kara kata düşünüyordur hak ettiniz batsın mk kağıdı
    ne saçmalıyorsun? sana mı soracaktık? sen kimsin de her yazana bir cevap veriyorsun? alıyorum sana ne? bu sayfada 5 dk bir neden mesaj yazıyorsun? para benim keyif benim. Polemiğe girme işine bak.

8. Yarın metro işlem yapmaz bugün çok yorulmuştur birde kağıdı stabil tutmak isteyebilir,al satcılara gün doğar her türlü 3-5 kademe al sat şansı verir değerlendirebilene tabi.ytd
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 319/520 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •