Sayfa 334/367 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

Öyleleri olacak ki biz de borsada para kazanacağız beaaaa!
    😂

2. Duhok'taki Türk askeri birliğine düzenlenen saldırı sonrasında, Barzani tarafından bölgedeki Türk üslerinin etrafındaki güvenlik önlemleri artırılmış... Geçen de yazdım, ABD'nin (Pentagon, Evanjelikler + Rockefeller) Irak'a yerleşme stratejisinin arkasında küresel çetenin Bir Kuşak Bir Yol projesine karşı duruş var...Geçenlerde Irak meclisinde ABD'nin askeri varlığına ilişkin önergeler verilmişti...Basra körfezinde TR & Katar ile ortak tatbikat yaparken Suud ve ekibi hemen karşılık verdiler...Bu işin düğümünü Brexit'ten çıkacak karar çözer bana kalırsa...Tamam tarihsel anlamda bu coğrafyanın abisi biziz ama hamisi İngiltere'dir...Net...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Yetkisiz abem;
    Kopkoyu katolik Venezuellanin haritaya ve nufusina baktım.
    Arazileri muhteşem. Bir nehir var otoyol mubarek. Tuna yaninda dere kalır.

Bizden 10 milyon göçmen alsinlar. Silahlı kuvvetleri de bize bıraksinlar.
    Adamlar huzur bulabilir.diye düsunuyorum.
    🧐

4. ICBCT'de yaptığım işlemlerle yine 2 çalışanın maaşını beleşe getirdiler a.q...Sözde Matriks bedava, yüzü astarından pahalı lan bu işin...Bana da yazık yaw…

Bu mevzu da yukarıdakiyle birebir alakalı abi...Hisse isimlerini boşuna yazmam bu başlığa beni bilirsiniz...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Dolarda düşüş kacinilmaz topiğinde yaptim analezi.😁

Yine bildik ya la )... ve tarihte bugün yine viop kıpgırnızı..

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    İMF ile anlaşılırsa dolar düşmez, bilakis kısa bir yataydan sonra yükselmeye başlar...Adam bedavaya para verir mi sana yaw, akıl işi mi ?...
    Atma recep...

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku

Buna da istatistik diyorlar...Viski ne lan, koysana rakıyı ya da ayran, kımız felan...
    Sake var bayım, if you like ?..

Pilav kimin bi$e ) Sıvı datlı yani sayılır, buyur..

Sayfa 334/367 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •