Sayfa 581/935 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 7477 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Kullanılmayan ruchanlari baba oğul hepsini almayı taahhüt Edip aldılar diye biliyorum.

2. Bu ********lerden bir yol olmaz.Ölmüş eşşek Konya bile 1 sene sonra kalkmış ayağa.Spek dediğinde ara ara taşıyıcı amele Ky yi değiştirir.(Galip ağanızı izleyin arasıra)Bu karaktersiz bağlamış Ky yi kımıldatmıyor.Yok hisseyi 2 tl yapsan yine almaya çalışan Ky çıkar bu psikolojiktir.Bu karaktersiz beceriksiz onu da bilmiyor..Ytd..

3. Bu kâğıda girip hevesle yorum yapan yeni ky leri gördükçe acı acı gülüyorum

4. Yine kuşlu sitede falan reklamını yapanlar türemiş.... 1 e getirip yine mi basacaklar acaba... Olan bizim gibi 6-7 aydır bekleyenlere oluyor bu puştlar yüzünden... YTD..

5.  Alıntı Originally Posted by Kyborsazade Yazıyı Oku
    Yine kuşlu sitede falan reklamını yapanlar türemiş.... 1 e getirip yine mi basacaklar acaba... Olan bizim gibi 6-7 aydır bekleyenlere oluyor bu puştlar yüzünden... YTD..
    Ne bekliyorsın dostum. Haram zıkkım olsun. Gerçek yatırımcı mantığı ile hareket edenler kaybetmeye mahkum oldu.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Domuz benzeri yaratık, becerecek yeni ky ler bulabildikçe bu kağıdı bu kağıdı kesinlikle olması gereken yere yükseltmez.Ufak tefek hareketlerle zaten cebini dolduruyor.Sonra da becerilen ky ler burada ağlaşıp duruyor, beter olsunlar.

7. Keşke artık ölse

8. [QUOTE=atayburak;3227287]Domuz benzeri yaratık, becerecek yeni ky ler bulabildikçe bu kağıdı bu kağıdı kesinlikle olması gereken yere yükseltmez.Ufak tefek hareketlerle zaten cebini dolduruyor.
    /QUOTE]

herhalde sen böyük yatırmıcı katogrisine giriyorsunuz..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 581/935 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •