Sayfa 120/1000 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AK Parti Sözcüsü Çelik: "CHP'nin Ankara'ya belediye başkanı olarak önerdiği Mansur Yavaş, sahte bir senetle icra takibi yapmış mıdır, yapmamış mıdır?"
    Durum ciddi sanırım, Ankara Abbas olmuş, gidiyor mu acaba

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Emsc : Saat 12:22’de Denizli’ye 34 km uzaklıkta ilk belirlemelere göre 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD ile Türkiye arasında krize yol açan S-400 savunma sistemiyle ilgili konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Tehditler boş, mantıklı değil. Birilerinin kaprislerini çekecek değiliz." dedi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

ESKİ Başbakan Mesut Yılmaz (71), akciğer kanseri tespiti sonucu ameliyat geçirdi. Hastaneden taburcu olan Yılmaz, kemoterapi tedavisi görmeye başladı.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Özcan KADIOĞLU

2018 yılı GSYH hesabı harcamalarında Suriye'lileri dahil ettik

Kişibaşına düşen GSYH da ise 3.650.000 Suriyeliyi dikkate almadık

2018 Yılı kişibaşına düşen gelirde 2017 yılına göre 965 $ azalma ile 9.632 $ oldu

Suriyelileri dahil etsek kişibaşına düşen gelir 8.510 $ olacaktı

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

*ak parti sözcüsü çelik: (rusya'dan s-400 alımı) türkiye'ye karşı tavır konulması çifte standarttır

*ak parti sözcüsü çelik: (rusya'dan s-400 alımı) bu konuta açıklamaların biraz sınırı aştığını, izansız ve mantıksız bir noktaya vardığını, nato müttefiklerine yakışmayan söylemler ortaya konulduğunu görüyoruz, bunlar doğru açıklamalar değil

Sayfa 120/1000 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •