Sayfa 595/935 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 7478 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Kağıt sudan ucuz ama işlem görmüyor, acaba neden kimse buralardan alıp uzuncu olmuyor?Millet akıllandı mı?

2. Biz mi akıllıyız yoksa almayanlar mı göreceğiz bakalım

3. 0,79 maliyet ile beklemedeyim.ve hedefim en az 2,25 haklı çıkana kadar buradayım.60 kuruşu bekliyorum diyenler emin olun oraya düşersede iflasmı etti korkusundan almazlar.boş konuşcaklarına otel satışı gyo ve may boya işlerini otelin satış bedelinin 200 milyon dolar tektunun şuan gözüken sermayesi 44 milyon dolar olduklarının farkındamı acaba.twitterda grafiğini paylaştım 2,25 hedefinin hissegörehisse diye bakın görürsünüz.

4.  Alıntı Originally Posted by hissegörehisse Yazıyı Oku
    0,79 maliyet ile beklemedeyim.ve hedefim en az 2,25 haklı çıkana kadar buradayım.60 kuruşu bekliyorum diyenler emin olun oraya düşersede iflasmı etti korkusundan almazlar.boş konuşcaklarına otel satışı gyo ve may boya işlerini otelin satış bedelinin 200 milyon dolar tektunun şuan gözüken sermayesi 44 milyon dolar olduklarının farkındamı acaba.twitterda grafiğini paylaştım 2,25 hedefinin hissegörehisse diye bakın görürsünüz.
    Senin bu söylediklerini zaten çok uzun süredir birileri burada yazıp yazıp sonra defolup gidiyor, ama domuz benzeri yaratığın kağıt üstündeki hükmü göz ardı ediliyor.

5. Ulan .............. Patron, oteli satamadık diye kap a ver haberi, elimdeki tüm lotlari istediğin fiyattan vereceğim.... Karaktersizler......

6. Pasta paylabilirmisşnşx

7. Adamlar hotel falan satışı yapacağız derken, bir fırtınalık daha yapıp bedelli ye gidebilirler belki.

Flnans borçları temizlemek için bedelli yaptı, şuan flnans borçlar bedelliden öncesinden daha fazla. Hep katakulle işler:

İpatronlardan veya patronun diğer şirketlerinden Tektu ya varlık aldırıp nakit kaynakları kendilerine aktarma, veya ilişkili taraflardan Tektu yu alacaklı duruma getirmelerle şirketi niteliksizleştirip hisseleri ucuza toplama düzenekleri.

8. Zaten daha önce hisse Defter değerinin nominal değer çok üzerinde olmasına rağmen SPK nın 0.89 dan bedelli sermaye artırımı onaylaması facia idi. Eğer bir bedelli işine girerlerse yine en düşüşe yapmaya çalışabilirler. Onlarda biliyor ki yatırımcılarda para yok, bedelliye katılamazlar, böylece en ucuza ortaklık oranınızı yükseltme stratejileri uygulayıp durabilirler. Umarız SPK da “yola devam” demez yine

Sayfa 595/935 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •