Sayfa 36/721 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Kords 11.34(-6kr/gün) üzerinde, derinliği yaklaşık 86 kr olan fincan-kulp formasyonunu tamamlamış olacak.
    Habitatım dışındayım bugün. Grafik sonra inşallah.

Günaydın.

Yanlışlıkla Sasa yazmışım, düzelttim.
    Sn Oblomov, grafiği unutmazsanız çok güzel olur

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Oblomov hakkini helal etsin. Buraya da dadandık.
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Eder heralde . Umarım
    Kızarsa abi rakı içiyoruz gel deriz unutur .

3.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Sn Oblomov, grafiği unutmazsanız sevinirim.
    Hala dönemedim... Okuyacak en az 5 sayfa birikti. Mutlaka...
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Senin gorusun senin kararin sevgili dimitris. Cocuk da yaparsin kariyer de. Ama silah sanayii dedigin sirket bize muthis derecede lazim.

Hızır idi Yunus idi
    Hızır idi Yunus idi
    Hızır idi Yunus idi

durumuna dusmemek S400 alirsan cok pis doverim, Patriot alirsan şunu yaparim diye 2 ayının arasinda kalmamak, vatani kendi silah sistemlerimizle korumak ve savunmak icin cok cok gerekli.

Bankalar da faizle insanlari somuruyor, süt sirketleri danalarin hakki olan sütü resmen onlardan calıp bize satiyor, Tupras Petkim petrol isleyip satip cevreyi mahvediyor falan filan diye dusunursek alacagimiz tek hisse MMCAS olurdu. Ama neden inan ben de bilmiyorum.
    "Ekonometri ve ekonometrik modellerden anlayan birisi lazim. Ki kare, varyantlar, Durbin Watson, bagimli degisken, bagimsiz degisken, alfa, beta falan filan inter milan. "

Oraletim' im Osman'ım... Sen geç taşağını.
    Seni de öyle seviyoruz.
    Nasuh' un affına sığınarak söylüyorum...
    Sistemli olmanın, teknik gözlemin başarısının şahididir son dönem.
    Tabi tek mesele bu olsaydı yine cevap yazmıyor olurdum sana.
    Ama yine de haklısın, "yoğurt ve yiğit"...
    Herkesin gönlüne göre inşallah.
    Son düzenleme : obblomovv; 21-03-2019 saat: 23:07.

5.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    "Ekonometri ve ekonometrik modellerden anlayan birisi lazim. Ki kare, varyantlar, Durbin Watson, bagimli degisken, bagimsiz degisken, alfa, beta falan filan inter milan. "

Oraletim' im Osman'ım... Sen geç taşağını.
    Seni de öyle seviyoruz.
    Nasuh' un affına sığınarak söylüyorum...
    Sistemli olmanın, teknik gözlemin başarısının şahididir son dönem.
    Tabi tek mesele bu olsaydı yine cevap yazmıyor olurdum sana.
    Ama yine de haklısın, "yoğurt ve yiğit"...
    Herkesin gönlüne göre inşallah.
    İTİRAZ EDİYORUM SAYIN YARGIÇ!

Ben ekonometri ile ilgili olan yazımı sana yazmadım. @Miriel ve @dimitris 10 yıllık dolar, hisse bağlantısı hakkında yazışıp bunu hesaplama ve tahmin etmenin çok zor olacağını söylerken ben de "Ekonometri denen bir olay var, geçmiş verilerden yola çıkarak, çok sayıda değişkeni de işin içine katarak %1 ya da %5 hata payıyla eldeki verilerle geleceği tahmin etme yöntemidir demek istemiştim. Seçim sonuçları da bu modellemelere göre yapılır bilirsin.

Ama sorun şu ki, örneklem büyüklüğün ne kadar büyük olursa sonucu doğru bilme oranın o kadar artar. 5.000 kişiyle yapılan bir seçim anketiyle 100 bin kişiyle yapılanı aynı değildir ve fakat dolar&hisse korelasyonu (ilişkisini) kestirebilmek olaya müdahil değişkenlerin çok fazla olması nedeniyle çok çok zor ki zaten sn Miriel de bunu belirtmiş.

Kısa kes Aydın abası olsun kısmına gelirsek asla billur geçme gibi bir olayım olmadı. Emeğe saygı öncelikle, sağlıktan sonra en değerli şey olan vakit ayırıp insanlara yardımcı olan senin gibi birinin mekanında değil billur geçmek bacak bacak üstine bile atmam. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Hatamız varsa affola. Geveze olabilirim, boş beleş yazılar yazabilirim, hatalı/yanlış bilgiler verebilirim ama asla art niyet yoktur. Ben bitti demeden bitmez pardon o başka şey içindi. Neyse biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu! Lenn yine olmadı yav. Taam taam buldum, kontrolsüz güç, güç değildir. Canın sıkılmıyor, paran yok. demişler.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Ben ekonometri ile ilgili olan yazımı sana yazmadım. @Miriel ve @dimitris 10 yıllık dolar, hisse bağlantısı hakkında yazışıp bunu hesaplama ve tahmin etmenin çok zor olacağını söylerken ben de "Ekonometri denen bir olay var, geçmiş verilerden yola çıkarak, çok sayıda değişkeni de işin içine katarak %1 ya da %5 hata payıyla eldeki verilerle geleceği tahmin etme yöntemidir demek istemiştim. Seçim sonuçları da bu modellemelere göre yapılır bilirsin.

Ama sorun şu ki, örneklem büyüklüğün ne kadar büyük olursa sonucu doğru bilme oranın o kadar artar. 5.000 kişiyle yapılan bir seçim anketiyle 100 bin kişiyle yapılanı aynı değildir ve fakat dolar&hisse korelasyonu (ilişkisini) kestirebilmek olaya müdahil değişkenlerin çok fazla olması nedeniyle çok çok zor ki zaten sn Miriel de bunu belirtmiş.

Kısa kes Aydın abası olsun kısmına gelirsek asla billur geçme gibi bir olayım olmadı. Emeğe saygı öncelikle, sağlıktan sonra en değerli şey olan vakit ayırıp insanlara yardımcı olan senin gibi birinin mekanında değil billur geçmek bacak bacak üstine bile atmam. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Hatamız varsa affola. Geveze olabilirim, boş beleş yazılar yazabilirim, hatalı/yanlış bilgiler verebilirim ama asla art niyet yoktur. Ben bitti demeden bitmez pardon o başka şey içindi. Neyse biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu! Lenn yine olmadı yav. Taam taam buldum, kontrolsüz güç, güç değildir. Canın sıkılmıyor, paran yok. demişler.
    Kısaca söylüyorum;
    "Ehehehe yürrü Lennnn! "
    Şaka-maka güzel ortam oldu. İyi ki varsınız.
    Sevgi, selam, hürmet ile...

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Ekonometri var, matematik var, mizah var, hisse seçimi var..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ekonometri ve ekonometrik modellerden anlayan birisi lazim. Ki kare, varyantlar, Durbin Watson, bagimli degisken, bagimsiz degisken, alfa, beta falan filan inter milan.

Tatava yapmayin kendini ispat etmis hisseler var iste, basin gitsin paraları.

Ornegin bi şehir efsanesi der ki Eregl her 7 yilda bir yatirimcisini zengin edermiş. 7 yil tutmak sartiyla ama. Bittabii alis yeri can alici nokta. Yilda 3-4 kere de yukardan satip asagidan alabilirsen ohhh cift katli kaymakli ekmek kadayifi. Yatirim tavsiyesi degildir. Zaten bir tavsiye bile degil. %5 hata payi için gerekli anlamli seviyesi ulasmiyor cunku yeterli örneklem buyuklugu yok verdigim bilgilerde.

Bu arada en buyuk Tekfen. Sodayi da döver Hektasi da.

Aselsan haric diyeyim. Onu kimse dovemedi daha.
    Abi haklısın , hatta ben senden önce dedim senin haklı olduğunu. O ara Hatay' da görev yapıyordum, o çocukları gördüm abi , satılan kızları, çocuk kaçıran organ mafyalarını ya uzun laf bunlar o konuya hiç girmeyim gördüklerim bende kalsın.
    Neden nasıl ilişki kurduğum konusunda da arif tarif gerekmez .
    Hiçbir silah hissesi almam abi , isterse bine katlasın.

Sayfa 36/721 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •