Sayfa 181/195 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    başlığın ismini .....mevduat faizi mi yoksa para piyasası fonu mu ........yapıp mevduat faizi başlığı olan yere makro ekonomiye taşımasını yöneticiden istedim...
    Yeni isim hayırlı olsun Sn.t.axaray Bu sorunun cevabı çok tartışılır benden söylemesi.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yeni isim hayırlı olsun Sn.t.axaray Bu sorunun cevabı çok tartışılır benden söylemesi.
    hepimize hayırlı olsun.....faizlerde yükseliş ve 27 oranları var iken faizlerde idik...Şimdi para piyasası fonu bir süredir avantajlı...para piyasası fonundayız...Faizler tekrar yükselirse ve daha avantajlı olursa geçeriz..Hatta hisse senedi bile alırız....Dolayısıyla...tartışmak iyidir yeter ki herkes kazansın...
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

3. Qnb ppf 22.85 mk

Yazın Arsa... Kışın Borsa

5.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    hepimize hayırlı olsun.....faizlerde yükseliş ve 27 oranları var iken faizlerde idik...Şimdi para piyasası fonu bir süredir avantajlı...para piyasası fonundayız...Faizler tekrar yükselirse ve daha avantajlı olursa geçeriz..Hatta hisse senedi bile alırız....Dolayısıyla...tartışmak iyidir yeter ki herkes kazansın...
    Bugün İş Yatırımda hesap açtırdım hocam. Yarından itibaren günlük repoya geçiyorum. Geçen haftadan beri 23.5'larda günlük.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bugün İş Yatırımda hesap açtırdım hocam. Yarından itibaren günlük repoya geçiyorum. Geçen haftadan beri 23.5'larda günlük.
    Repo baska bankalardada varmi? Para sadece yatirip gunluk faiz gelsin istiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by zaftra Yazıyı Oku
    Ben skbnk takıp ediyorum .az bı zamanı var gibi.biraz daha aşağılara gelirse alıp yatarım üstüne..
    Sekerbank repo hesap acirsam gunluk faiz geliyormu acaba? Dolar faizi de 2.5 a indi

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Birçok aracı yapıyor sanırım. Bazılarında belli limit var bazılarında yok. Bilgi almak için aracı kurumlara sormak lazım.
    Kesin guvelinirmi spkdan lisansi olan?

Sayfa 181/195 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •