Sayfa 695/913 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by turkertas Yazıyı Oku
    Ne oldu şimdi.. Kimse de yazmıyor..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazacak halimiz mi kaldı. Gördüğü tepe noktadan %8 geri geldi. Ky ile resmen dalga geçiyorlar. Allah bildiği gibi etsin bunları. Temeli sağlam ama temel demirleri çürümüş firmanın. Anlayan anladı işte.

2. yavaş yavaş batırıyorlar ki en ucuz fiattan NGSERAMİK tarafına peşkeş çekebilsinler,günümüz mevzuatı ile en güzel soygun yöntemi.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Açılışta gap bıraktı onu almadan gitmez sonuç olarak geri cekilmekte
    Haklı çıkmak istemezdim ama durum bundan ibaret haber düşmeden yükseliş lerde Elinizdeki malın yarısını tepeden verin illa alim fırsatı verir

4. Gap map hikaye çok kişi dadandı hisseye ondan bastılar. 4.10-4.20 dibi sayılır senedin yarın düşerse alacağım ufak ufak))

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by majeste Yazıyı Oku
    Gap map hikaye çok kişi dadandı hisseye ondan bastılar. 4.10-4.20 dibi sayılır senedin yarın düşerse alacağım ufak ufak))

aynı görüşte değilim...
    Bu hisseyi bilen zaten uzak duruyor..
    Alan üç beş tavan gelsede maliyete satsak diye bekliyor...
    Günlük trede yapacağım diyen de
    ya bizim gibi yatılı misafir olup kalıyor...
    ya da zararına aşkama satıp bir sonraki gün şükrediyor...
    uzun sözün özü "Bu katıra çok dadanan olmamıştır "BENCE"

6. Sayin surmeli dün insgram da sektörde ihracat sampiyonu olduk ödül aldik yazmış altına yorum yaptım

Sayin surmeli şirket olarak borsa ya köte olduğunuzu ve kap ta hiç haber göremiyoruz yazdım tüm yorumları beğenmiş tek benim yorumu beğenmemis😄😄😄

Doğru soyleyeni dokuz köyden kovarlar sozu tescillenmis oldu

7.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    aynı görüşte değilim...
    Bu hisseyi bilen zaten bu hisseden uzak duruyor..
    bizim gibi alan üç beş tavan gelse de maliyete satsak diye bekliyor...
    Günlük trede yapacağım diye atlayan saftirikler ise
    ya bizim gibi yatılı misafir olup kalıyor...
    ya da zararına aşkama zararına satıp bir sonraki gün donunun yerinde olduğuna şükrediyor..........
    uzun sözün özü "Bu katıra çok dadanan olmamıştır "BENCE"
    .................................................. ..........................ytd

8.  Alıntı Originally Posted by majeste Yazıyı Oku
    Gap map hikaye çok kişi dadandı hisseye ondan bastılar. 4.10-4.20 dibi sayılır senedin yarın düşerse alacağım ufak ufak))

Yani senin dediğin e bakarsak son 3 günde 150 bin lot hacım oldu bu nasıl dadanma anlayamadım

Hisse aşırı satim olduğu zaman hacımin düşmesi tepki alımı geleceğinin göstergesidir

Nafi burdan almalı yazdığım da hisse 4 .20 yi gecemiyordu hissede gün içi 30 dk işlem olmuyordu hacım cok düşmüştü

Alimin gelecek olduğunu adım gibi biliyordum ama beklediğimiz kişiden gelmediği sürece her yükseliş maliyet dusurmek için bir firsattir Eskiler bilir suan maliyetim 4.33 ve hala 3 bin lot almak için nakit im var ve her seferinde elimde aynı lot ve üzerine nakit kaliyor böyle yapmamış olsam suan maliyetim 5.40 olacakti

Sayfa 695/913 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •