Onemli Gunler Banner
Sayfa 457/992 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
    Gecen yaz her sey dahil pasaport acik kaldi 21 gun ve Vodafone iligimi somurdu...

Yilbasindaki gidisimde tek bir gun actim o da ilk gun UBER cagirmak icin alanda ve sonrasinda da rotayi takip edebilmek icin...

Sonra kapattim surekli wifi uzerinden her isimi gordum, Vodafone'a kaptirmadim para...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Sunni gece satımıyla BİST’te yabancı satsında çıksın diye uğraşıyorlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gecen yaz her sey dahil pasaport acik kaldi 21 gun ve Vodafone iligimi somurdu...

Yilbasindaki gidisimde tek bir gun actim o da ilk gun UBER cagirmak icin alanda ve sonrasinda da rotayi takip edebilmek icin...

Sonra kapattim surekli wifi uzerinden her isimi gordum, Vodafone'a kaptirmadim para...

Syg,
    ben de öyle yapmayı planlıyorum, gerçi iş seyahati. bakalım belki charge etme şansım vardır.

4.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    T-bank 225K için 32 güne 24.25 önerdi. Bilginiz olsun arkadaşlar. Bu banka güvenilir bir banka mıdır ona emin olamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evet T-bank güvenilirdir

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Syg,
    SMS nasıl aldınız?

6. oran alan yok mu diğer bankalardan

şeker
    odea
    fiba
    burgan
    alternatif
    aktif
    nurol

vs. vs.

syg,

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    HSBC
    USD günlük %3

Boşta kalan bakiye olmadan

8.  Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    Odeabank, 2019'un ilk çeyreğinde 4 milyon lira net kar elde etti. Geçen yılın aynı döneminde 75 milyon TL kâr açıklayan bankanın kârı geçen yıla göre % 946 azaldı.

Odeabank'ın 2018 kârı da 2017'ye göre %950 azalarak sadece 17 milyon TL olmuş idi...

Kâr rakamları bir banka için epeyce az, düşüş oranı ise inanılmaz... Verilen kredilerden riski çok yüksek olduğu için gerekli karşılığı ayırmak zorunda mı kalıyorlar nedir...
    aktifbank açıklamıyor mu hiç haberini görmüyorum

Sayfa 457/992 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •