Sayfa 545/992 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    başka banka hesabıma para gönderirken yüksek eft ücreti vermemek için bilyoneri aracı olarak kullanmak

şimdi vakıfbanktan eft yapmak istediğimde 7 liradan başlayan masraf alıyor (en uyuz olduğum durum, bankanın masraf alması) ancak bilyonere gönderdim mi 2.25 alıyor. ben de önce bilyonerdeki hesabıma gönderiyorum, ordan da göndereceğim banka hesabına. tabi bunu kendi hesabıma para gönderirken yapıyorum. ha bilyonerden masraf almayan banka hesabınıza gönderdikten sonra sağa sola istediğiniz kadar eft yapın.
    Vakıfta ücretsiz eft için arı hesap açabilirsiniz. 2000 tl kalıyor galiba hesapta onu gönderemiyorsunuz. Onu da elden çekiyorum ben.

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    eğer faizi yemiyecekseniz TRY faizine yatırıp ay sonu faizle dövize giriş yaparsınız...Yaklaşık 4500 USD her ay köşeye atarsınız...Yıl sonu yaklaşık 60K USD ve aynı miktarda TL elinizde olur...Faizler daha yukarı giderse alacağınız döviz miktarıda fazla olur....
    her ay 4500 fertig canlı benjamine aktarmaktansa , viopta 4500 fertig kadar kontrat margarinlersin , hem takasta kalan paran tl faizi kazanır... istersen pozisyonu bi ömür sürdür.... torununa devret kontratları ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    tutar: 130 milyar lira
    son bir aylık net getiri: %1.04
    son bir yıllık net getiri: %11.8

işsizlik fonu son verileri.
    siz de buradaki yirmili oranları beğenmiyorsunuz, 130 milyarınız olsa alacağınız faiz %12 bile değil.
    hayret birşeysiniz..
    %9 la devlet bankalarında tahvil al seninki de o oran olsun

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    her ay 4500 fertig canlı benjamine aktarmaktansa , viopta 4500 fertig kadar kontrat margarinlersin , hem takasta kalan paran tl faizi kazanır... istersen pozisyonu bi ömür sürdür.... torununa devret kontratları ...
    Voip te poz zarar yazarsa yatırımcının morali bozulur...Ayrıca gergit fiziki lazım olursa viop de böyle şansın olmaz...Yatırımcı olarak Viop daha mantıklı fakat herkes bu piyasalarda işlem yapmaz...

5. QNB Finansbank enflasyona endeksli değişken faizli uzun vadeli TL mevduatı hayata geçirdi- Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

QNB Finansbank uzun vadeli yatırım yapmak ve tasarruflarına enflasyonun üzerinde faiz getirisi isteyen müşteriler için yeni bir ürünü daha hayata geçirdi.

QNB Finansbank Enflasyona Endeksli Değişken Faizli TL Vadeli Mevduat Hesabı, orta ve uzun vadeli yatırım yapmayı tercih eden, belirli bir getiri garantisi arayan ve değişken faiz ile enflasyon oranının üzerinde getiri beklentisi bulunan müşteriler için güvenli bir yatırım fırsatı sunuyor.

QNB Finansbank Enflasyona Endeksli Değişken Faizli TL Vadeli Mevduat Hesabı'na uygulanacak faiz oranı belirlenirken Tüketici Fiyatları Endeksi'ndeki yıllık artışın üzerine bankaca belirlenen marj oranı eklenerek elde edilecek oran ile hesap açılışında taahhüt edilen faiz oranı karşılaştırılacak ve büyük olan oran müşterilerin vadeli hesabına uygulanacak. Hesap 1 yıldan uzun vadeler ile açılarak tasarruf sahiplerinin birikimleri enflasyona karşı korunacak.

Bu hesap ile müşteriler; taahhüt edilen faiz oranı ile vade başlangıcından itibaren getiri garantisi alabilecek, enflasyona endeksli olması sayesinde enflasyon oranlarında yaşanan artışa karşı korunacak ve enflasyonun üzerinde getiri elde edecek
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    HSBC
    TL %24
    10,000 alt limit şartı ile

Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    arkadaşlar oranlarda yükseliş devam ediyor.

bankaları zorlayın lütfen.

ytd.

syg,
    Kimse oran yazmıyor ki ..

8. Evettt
    Anketimiz açıldı...
    31 Mart seçimlerini pek çok ilde doğru tahmin etmişdi Hisse.Net anketimiz...
    Sizlerin katkıları ile gene aynı başarıyı elde edeceğimizi düşünüyorum...
    Anketimiz de oy kullanmanız için İstanbul da yaşıyor olmanıza gerek yok
    Oy kullanmadan ve sonuçlara bakmadan geçmeyin derim...

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=35425

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 545/992 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •