Sayfa 118/1000 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. Rahibi sal, s400 alma, fetöbaşını iade etme , askerin başına geçirilen çuvala ses etme vs vs
    Taviz tavizi doğurur diye boşuna dememişler.

Madem ekonomik olarak Türk tarihinin en yüksek dış borcu ile karşı karşıyayız s400 ü alalım . Battı balık yan gider.

Rahmetli Ecevit Kıbrıs çıkartmasını yaptı diye yediğimiz ambargonun benzerini yiyelim.

Bakalım 60 yaş üstü ne diyecek bu duruma?

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

2. Kur yine 20 günlükten destek aldı, fakat 10 günlüğü aşamadı. Son birkaç seansı teknikçiler açısından oldukça rahat.

--Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

3. Reis aşıkları coşmuş, o S-400 ler gelmeli gelecek yorumları var. Yoksa reis gözümüzden düşer diyorlar.
    Reis-i zor bir karar bekliyor, bir yanda seçmeni ve beka sorunu, diğer yandan ABD ve olası yaptırımlar.

Ben bu saatten sonra S-400 lerden vaz geçilemez diye düşünüyorum.
    Zira ekonomik durum zaten ortada, yıkarız sarı kafanın üstüne olur biter.

Yorumlara göz atın lütfen.

https://twitter.com/abdullahciftcib/...118899713?s=21

4. Medyamız işine geleni haber yapıyor.
    Bu CNBC haberiyle ilgili tek haber yok bizim medyada.
    Niye çünkü cnbc reuters sputnik vs bunların hepsi dış güçler.
    Haziranın ilk haftasının sonuna kadar süre tanınıyor ve biz bayramdayız.Ne tesadüf

Duruma birde başka açıdan bakalım.
    rte , trumpa güveniyor ama trumpın müdahale edebileceği bir durumda yok.
    trump ticaret adamı, rte neyi vaat ettiyse aylardır tweette atmıyor

5. Abd nin s400 icin uygulayacagi yaptirim sadece askeri ekipman ve parcalarini kapsiyor ve bu satin alindi gibi,
    Aselsanda kibris ambargosu sonucunda dogmustu,belkide uzun vadede bu yaptirim ulkemize avantaj saglayabilir yeni aselsanlar dogabilir belkide...

Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Abd nin s400 icin uygulayacagi yaptirim sadece askeri ekipman ve parcalarini kapsiyor ve bu satin alindi gibi,
    Aselsanda kibris ambargosu sonucunda dogmustu,belkide uzun vadede bu yaptirim ulkemize avantaj saglayabilir yeni aselsanlar dogabilir belkide...
    Petlas'ta ayni sekilde...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. İlk haftası diyor yanlız 2 hafta süre vermiş fakat ilk haftasında vazgeçtik iptal ettik denilecek diyor ben mi yanlış anladım üstatlar bilgi verebilir mi sevgili kardeşinize

8.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    kıramadı ne aşağıya ne yukarıya bilen varsa anlatsın faiz düşüyor bizimkini tutuyolar:D
    halk panik içinde yani bizler ahaha bence kur birden %10 gider düşüncesindeyim bu kadar tutmaya iyi bile dayandı ytd
    Bence bu sorunun cevabını 7 milyar insandan ancak 50 tanesi biliyordur.Bütün herşey güllük gülistanlık dahi olsa,dolar endeksi olsun,altın olsun,pariteler hepsi doların bir %10 daha gitmesini desteklerdi.Gitmediğine göre daha farklı anlaşmalar,taahütler var,yok swaptı,yok Katar sermayesiydi hikayelerinin ötesinde bir kesim dış güçlerin desteği var.Anca diğer kesim dış güçler bize destek olan dış güçleri baskılarsa bir kırılma yaşanabilir.Kuantum fiziği gibi bir bilmece,birşeyler var, ne olduğunu bilmiyoruz ama etkilerini farkedip,birşeyler olduğunu tahmin ediyoruz.Pi çisim aynı anda hem orada hem burada,tabi hepsi komplo teorisi,ben aslında yoğum.

Sayfa 118/1000 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •