Sayfa 278/1000 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Sabah bu dolara yine basar bunlar. 1 dk da 5 krs dusururler. Hep oyle yapiyorlar

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu nasıl bir çaba gece çok sığ piyasada bu kadar büyük çaba şaşırtıcı....
    Paskal ın 1.kanunu hep söylerim; sıvılar sıkıştırılamaz. Likid piyasalar da. Bu sıkıştırmalar mevcut sistemin entropisini arttırmaktan öteye gidemez.
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir çaba gece çok sığ piyasada bu kadar büyük çaba şaşırtıcı....
    Paskal ın 1.kanunu hep söylerim; sıvılar sıkıştırılamaz. Likid piyasalar da. Bu sıkıştırmalar mevcut sistemin entropisini arttırmaktan öteye gidemez.
    Stop patlatmaca.
    İki gün aşağı bekliyorum.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. malum aysonuna yaklasıyoruz son 3 gün viop ortlaması ve merkezin kısa donu

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    malum aysonuna yaklasıyoruz son 3 gün viop ortlaması ve merkezin kısa donu
    Benim BAG-GUR maasi yatmadi, ödeme günü 26'si hafta sonu deye es geçtiler, boyle olmazdi desem...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Benim BAG-GUR maasi yatmadi, ödeme günü 26'si hafta sonu deye es geçtiler, boyle olmazdi desem...
    Reha bey 16 Mayıs'ta da benzer şey oldu.
    Yalnız değilsiniz.
    Kitap.. bebişinize ve g. kardeşe iletiniz.
    İşler çoooooooh eyi.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    sarışınnardan tasarruf ettiğne sayarsın gaya.

8. İrin artık kendini gizlemek istemiyor zamanı gelmiş ki fışkırıyor..
    Kürt milliyetçisi Dersimli Kemal diğer etnik diller için yasal bir düzenleme de istememiş yalnız ve yalnız Kürtçe demiş ötekiler gözünde ikinci sınıf herhal çünkü terör yapmadılar.... Haziran-2015'de "Keleş'e şarjör olmayalım." diyen Y.Özdil buna ne diyecek helecanla bekliyorum..

'Kürdistan 24' kanalından Cesim İlhanın sorusunu yanıtlayan Kılıçdaroğlu, anadilin vazgeçilmez bir hak olduğunu ifade ederek, Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) Kürtçe için yasal bir düzenleme yapılması gerektiğini söyledi:
    Kürtçenin yasal olarak kullanılması, öğrenilmesi, okutulması konusu tamamen yasal bir düzenleme ve bu yasal düzenlemenin de yapılması gerekiyor. Nerde yapılacak? Parlamentoda yapılacak. Buna uygun bir zemin oluşabilirse inanıyorum ki bütün parlamenterler de buna Evet diyeceklerdir.
    https://odatv.com/kurtce-icin-yasal-...-27051935.html
    Son düzenleme : METEPOSTA; 27-05-2019 saat: 05:41.

Sayfa 278/1000 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •