Sayfa 728/855 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 6837 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Neyse... inşallah yarın kaldığı yerden devam eder...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

2.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Bugün endekse hiç ayak uyduramadı...
    BES girişler BİST50 hisselerini yükseltti.Diğer hisseler kafasına gore takildi

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bazı arkadaşlar yazmış talep ile ilgili sıkıntı olur gibi (yüksek tavuk fiyatından dolayı ). Tavuga talepte sıkıntı asla olmaz. Sen mesela agostos teslim bir tır mal istiyorsan mayıs ayında fabrikaya sipariş vermen gerek.Satış adetinden cok maliyet üzerinde ve mevsimsellikten arındırılmış satış fiyatı üzerine yoğunlaşmanız gerek. bildiğimi ben yazıyorum zaten.

5. 2017 dolares 3.85 tl Bütün tavuk 6.50 tl.Banvit 25 tl.Şimdi tavuk 14 tl olmuş. Beklenti yüksek, risk yüksek mal toplamak için baskıda yüksek.Tam spek havası.Ancak hissede korku aşıldı gibi.Ytd.

6. banvite gerçekten de helal olsun..bu gün de çıkışına devam ediyor ve şu anda 14,23 fiyatına ulaşmış görünüyor...tavuk fiyatları son zamanlarda iyi zamlandı buda iyi bir bilançonun geleceğini bize işaret ediyor ki banvit hissesi de bu beklentiyi şimdiden satın almaya başlıyor..ihracat oranı artan bir banvit var karşımızda ,yurtiçi arzda azalma var bu yıl ..buda tavuk fiyatlarının çıkmasına neden oluyor..

yalnız daha önce de dediğim gibi tavuk şirketleri için bir yıl iyi sonraki yıl da kötü bir mali performans sergilemeleri istatistiği var karşımızda...bu yüzden de hisseyi zaman trade ederek tutmalı ve iyi bir zirvesinde satıp çıkmanın daha uygun olacağını düşünüyorum...tabi bu zirve hangisi olur bilemem...bunun herkesin kendi tecrübesine göre belirlemesinde fayda var....

demek istediğim alıp satmayı iyi ayarlamak gerekiyor...ben hepimize başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. önemli zirveleri 17,5 20,00 ve 25,00 tl olarak görünüyor bana....her ne kadar 28 ,00 zirvesi de varsa da ben oranın beklenmemesi gerektiğini düşünüyorum...söylediğim zirveleri iyi tahlil edip iyi bir karar vermek gerekiyor....her ne kadar karar vericiler tahta yapıcılar ise vede istedikleri yerlere de çıkarabilecek iseler de bence makul olmakta ben fayda görüyorum...sonuçta borsada fırsatlar bitmez...

tabi bunları kendi düşünce ve tecrübelerime göre söylüyorum..siz yine de kendiniz iyi düşünüp kendi kararınızı veriniz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Turkiyenin en büyük beyaz et hissesinin ve krize dayanıklı önemli yb sermaye girişimi şirketinin sığ yapısından dolayı spek elinde baskilanmasını izliyoruz..iç piyasa daraldı ancak ihracaat hızla artıyor..

Sayfa 728/855 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •