Sayfa 942/1000 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. Bugün fed çok önemli bakalım ne yumurtlayacak. Ama fed faiz indirimi ve parasal genişlemeye gidecek bu ay olmasana önümüzde ki aylarda. Keza Avrupa merkez bankasında dün parasal genişlemeye gideceğiz dedi.

Bu gibi ortamlarda altın ve hisse senedinden şaşmam hiç.

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bugün fed çok önemli bakalım ne yumurtlayacak. Ama fed faiz indirimi ve parasal genişlemeye gidecek bu ay olmasana önümüzde ki aylarda. Keza Avrupa merkez bankasında dün parasal genişlemeye gideceğiz dedi.

Bu gibi ortamlarda altın ve hisse senedinden şaşmam hiç.
    Bugünkü açıklamalardan sonra EUR/USD paritesinin 1,1250 seviyesinin üzerlerine atmasını bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence abd için çok hatalı bir yasa olmuş. Mal gibi yasa yakmışlar hani kapitalizm hani serbest piyasa hani özgür rekabet? Daha iyisini yap millet senden alsın sopa zoruyla diplomasi mi olur... dünya devine yakışmıyor, bizden bağımsız konuşursak.

Böyle yasakçı zihniyet eninde sonunda yalnız kalmaya mahkumdur, mal satacağız diye dünya çapında doların konumuna zarar verirsin orta uzun vadede... bakin coin ler doludizgin geliyor...
    Böyle mi olunuyor dünya devi ?

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence abd için çok hatalı bir yasa olmuş. Mal gibi yasa yakmışlar hani kapitalizm hani serbest piyasa hani özgür rekabet? Daha iyisini yap millet senden alsın sopa zoruyla diplomasi mi olur... dünya devine yakışmıyor, bizden bağımsız konuşursak.

Böyle yasakçı zihniyet eninde sonunda yalnız kalmaya mahkumdur, mal satacağız diye dünya çapında doların konumuna zarar verirsin orta uzun vadede... bakin coin ler doludizgin geliyor...
    ya yemeyin bizi ne serbest piyasası, soguk savaş yıllarında sscb liberal değildi diye bunlar özgürlük havarisi addedildi. Gercek te işlerine gelmeyen yerde öyle kapalı ekonomiyi savunurlar ki milletin agzı acık kalır.Girsin bir antalyalı üretici minnesota da pazara tahıl vs versin de göreyim serbest pazarı.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    len bu imamoğlunun çocuklarıda 18 gemimi almışlar, sana iğrençsin diyorum,
    +1 katılıyorum ve bu trolü de red listeme alıyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. https://www.youtube.com/watch?v=pcJttj70wzk
    Doların neden yükselmediğine ilişkin bir video mantıklı geldi bana..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Savunma sanayimizin hızıyla amerikanyayı korkutmuşuz:

https://www.borsagundem.com/haber/sa...rkuttu/1415303
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

*merkez bankası brüt döviz rezervi 14 haziran itibarıyla 75,76 milyar dolar oldu(önceki $74,90mlr)

*merkez bankası altın rezervi 14 haziran itibarıyla 21,65 milyar dolar oldu(önceki $21,49mlr)

*merkez bankası toplam rezervi 14 haziran itibarıyla 97,41 milyar dolar oldu(önceki $96,38mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 942/1000 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •