Sayfa 301/342 İlkİlk ... 201251291299300301302303311 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Bunlar yatırımı dıger grup sırketlerıne para aktarmada kullanıyorlar...o yüzden den yatırım tutarlarının min %30 u şişik....o yüzden hiç gereği yokken fızıkı olarak büyümezken yatırım açıklayıp duruyorlar...büyük vizyon zamanı dedıklerı 2025 e çıkmaz bunnar...onlar düşünsün...ytd

2. ne yatırımı ya
    duran ofset yani durdo
    Heidelberg'in en büyük ve dünyada sadece 3 tane olan makinasından birini aldı.
    bunlar izmir körfezine bakıp viski ve sigara içerler o kadar

3. CB başkan, nasılsın? sıhhatin nasıl? sen kottan çıkmayı unut, ömrün yetmez belki bu uzun maratona, bırak mahdumlarına sen bu işleri, sen git ibadet et hacca gittin mi hiç? hacca git sevap kazan farz zaten, bırak küçük yatırımcının yakasını, bu işler sana bir şey kazandırmaz, olsa olsa beddua kazandırır, beddua alıyorsun da zaten, inan yedi ceddin iflah olmaz, dokunma hisselerime, dokunma piyasa değerime, dokunma hissemin geleceğine, biz KY ler var ya biz inan birleşir azınlık haklarının verdiği yetkiler dahilinde şirketin feshini bile isteriz ve dönüp arkamıza bile bakmayız:rtfm::wave::ok::yahoo::halay::bravo:

4. İkinci çeyrek euro kuru şirket için çok olumlu seyretti. Bugünkü kur ile ikinci çeyrek kapandı.

İkinci çeyrekte 130 milyon civarı ciro ile 13-14 milyon net kar bekliyorum. Bu beklentim çeyreklik bazda en yüksek ciro ile geçen sene son çeyrekten sonra en yüksek kar rakamı demek.

5. Bugün %5 yaptı yarında artik %4 eksi yapar bu karin ağrısı, isterse %20 prim yapsın tavan çeksin inanın umrumda değil, benim fiyatim bu fiyatlar olamaz! ben 2 basamaklı rakamlara ulaştığında satacağını hep söyledim, ziraat tacir seker ak siz cebelleşin durun👋👋👍😊🤣🤣

6. Bende 2.çeyrekte 115-120 milyon TL.arasi ilave hâsılat bekliyorum, ocak-haziran hasilat toplamda 225-230 milyon TL.civari olmasini bekliyorum, ocak-haziran donemi net kâri ise 11-12 milyon TL.arasi bekliyorum, umarım daha yüksek olur

7. piyasa değeri 191 milyon TL.ozkaynak 190 milyon TL.su an defter değeri 5.29 TL. Kapanış 5.31 TL.

8. Eğlenin bakalım ağalar, malda yalan mülkte yalan var biraz da sen oyalan

Sayfa 301/342 İlkİlk ... 201251291299300301302303311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •