Sayfa 77/389 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 3110 madde; 609 - 616 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

Bu kadar düşük tansiyon da zarar.... gibi..

5.49 ..... ?

olmamalı beaaaa!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

2.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    İlk kademe usd alimimi yaptik. 10 kademede %100 usd a gecerim. Muteakip aldikça paylașirim.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kademeli alima basladik. takipteyiz hocam.
    saygilar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    kademeli alima basladik. takipteyiz hocam.
    saygilar
    Teşekkürler Sn.Bozkurt...

4. Sayin selka haftasonu malum merkez baskani degisikliginden sonra dolarda alim yerleriniz degistimi?

5.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Sayin selka haftasonu malum merkez baskani degisikliginden sonra dolarda alim yerleriniz degistimi?
    Sorumun cevabini aldim. Yerelde 5.91-5.92 gecilmedikce yon asagi denmis....

6.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Sayin selka haftasonu malum merkez baskani degisikliginden sonra dolarda alim yerleriniz degistimi?
    İbrahim bey youtube da videolarim var. Buaraya pek yazamiyirum. 2 hafta ōnce usd 1,kademe 5.59 TL den alinir 5,78 de satilir ve de 5.91 geçilmedikte yeni bir fiyatlama sōz konusu değildir demiștim. Hatta 5.58 de video çekmiș ve 1,kademe usd aldim demiștim. Dün kisa vade 5.78 den aldiklarimi sattim. 5.59 yine olursa yine alirim. Șimdilik bekleme modu sanirim, 5.69 olduk. Bodrum da tatilde okduğum oçin fazla yazamiyorum. Malum bașlikta sanirim usd uçucak kaçacak muhabbeti tam gazdir. Chp Akp siyasetide diz boyudur. Ne diyeyim kimi izleyip nereye yazi yazacağiniz size kalmiș. Bol kazançlar...

7. Nedeb 5.78 den sattim çünkü usd in 5.91 i kisa vade geçip yeni bir fiyatlamaya gireceğine inanmiyorum....

8.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Evet BIST 99 yolunda sabah demiştim.
    Bırak faizi maizi satıp dolarları borsaya yatıralım.
    Ben 2 ay ōnce borsa 84000 de vakifbank i 3,40 dan alin dediğimde bana gülüyordunuz. Vakbn da magma ya kadar gōmülmüș Selka, diye ha ha yazikariniz var. Bulayim mi o zamanki yazilari. Neyse uğrașamam. Merak ediyirsaniz siz bulun. Tatilde uğrașamayacağim.. Siz akp chp ye devam...

Sayfa 77/389 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •