Sayfa 110/798 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 6383 madde; 873 - 880 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Şimdi bankalarla beraber bist aşağı , gitmeyen sanayilerde ondan önde koşarlar. Bizim spekde herkesden önde koşar. geri vitesinin kuvvetli olduğunu kaç kez ispat etti zaten.
    endeks 2 puan düşerken bizimki %4 düştü.. ne desem bilmiyorum.. insanı borsadan soğutacaklar o olacak..:vk:yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    grafik bozdu hısse sahıpsız yada ayı tuzagı...
    grafiğin bozduğu tam olarak söylenemez henüz bence.. destek ve dirençler çalışıyor.. yatırım tavsiyesi değil, acemi görüşümdür.

3. Piyasa neyi bekliyor bilen var mı acaba..

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bu akşam 21.00 gibi abd'de üst düzey açıklamalar gelmiş peş peşe, özetle "s-400 alımı bizde hayal kırıklığı yarattı, ama obama döneminde patriot vermemişiz, türkiye haklı, 100 adet f-35 verilebilir daha fazla verilmemeli, yaptırımlar konusunda başkanla görüşülüyor, erteleme gündeme gelebilir vs vs" sonuçta kafalar karışık gibi olmakla birlikte bizim için olumlu gibi bir izlenim var.. yarın borsa bu haberle coşabilir diyolar, hayırlısı bakalım.. yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    bu akşam 21.00 gibi abd'de üst düzey açıklamalar gelmiş peş peşe, özetle "s-400 alımı bizde hayal kırıklığı yarattı, ama obama döneminde patriot vermemişiz, türkiye haklı, 100 adet f-35 verilebilir daha fazla verilmemeli, yaptırımlar konusunda başkanla görüşülüyor, erteleme gündeme gelebilir vs vs" sonuçta kafalar karışık gibi olmakla birlikte bizim için olumlu gibi bir izlenim var.. yarın borsa bu haberle coşabilir diyolar, hayırlısı bakalım.. yatırım tavsiyesi değildir.
    borsa coşsada bize bir faydası olmuyor ne yazık ki. umalım ki bu defa bizi yanıltsın...

Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    borsa coşsada bize bir faydası olmuyor ne yazık ki. umalım ki bu defa bizi yanıltsın...
    bu havalar bizim havamız değil.önce papazlar gidecek.bıkan satacak.
    6 aylıkta iki milyon civarı kar bekliyorum.

y.t değildir

7.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    bu havalar bizim havamız değil.önce papazlar gidecek.bıkan satacak.
    6 aylıkta iki milyon civarı kar bekliyorum.

y.t değildir
    Benim beklentim 2 ila 3 milyon arası bir kar. Y.T.D.

8. kar beklentısıyle hıssede iseniz yanılırsınız aç spegin insafına kalmış bi tahta endeks uçsada adam takoz olmuş 39a siz satmadan götürmem dercesine

Sayfa 110/798 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •