Sayfa 220/499 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Bir şirketin sahibinin, hisseleriye böyle oynayanların elindeki hisseleri aynen onların yaptığı gibi yaparak ellerinden alması takdir edilecek bir durum bile değildir. Olması gerekendir. Bu kağıtla böyle oynanmasına müsaade edilmesi ayıptır, çirkindir ve de bu hisseye yatırım yapmış dürüst insanlara karşı yapılan çok büyük bir haksızlıktır. Eğer bilerek göz yumuluyorsa o da suçtur. Her ne olursa olsun ben kendi hesabıma bu tür oyunlara pabuç bırakmayacağım. Satmayacağım.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. % 19,95 getiri ile günün en çok kazandıran hissesi olan Mzhld’yi tebrik ediyorum ve devamını bekliyorum.
    Herkese iyi tatiller dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    % 19,95 getiri ile günün en çok kazandıran hissesi olan Mzhld’yi tebrik ediyorum ve devamını bekliyorum.
    Herkese iyi tatiller dilerim.
    pazartesi açılışının tavana yakın olmaması halinde bugünkü tavanın önemi olmayacaktır kişisel görüşüm olup ytd değildir....

4.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    pazartesi açılışının tavana yakın olmaması halinde bugünkü tavanın önemi olmayacaktır kişisel görüşüm olup ytd değildir....
    supersın kardesım...

5. O senin güzelliğin teşekkürler

6. Bakalım 6,50 bandımı yoksa tavanın 10 kademe altımı bekliyoruz tahminim bir kaç güne 7 ye yakın bir yere oturacak ytd olmayıp kişisel görüşümdür sadece beni bağlar.....

7. Mzhld : Baba
    Eplas : Oğul
    Ege Yıldız: Torun

8. **MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri
    23.07.2019, 16:23:21

***MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    YOKTUR.
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Borsanız*Başkanlığı'nın 23.07.2019 tarih ve BİAŞ-2-6019 sayılı yazısı ile*Şirketimiz hisseleri üzerinde*gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar*hareketlerine ilişkin henüz kamuya*açıklanmamış özel bir durumun olup*olmadığı hususundaki açıklamalarımız talep*edilmiştir.* **
    Şirketimizin*hisse senetleri üzerinde*gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar*hareketlerine ilişkin olarak Sermaye*Piyasası Kurulunun Seri II-15.1*sayılı Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına*İlişkin Tebliği'nin*"Olağandışı Fiyat ve Miktar Hareketleri" başlıklı*8. maddesine*istinaden Şirketimizin payları üzerinde gerçekleşen söz konusu*olağandışı*fiyat ve miktar hareketleri ile ilgili olarak Şirketimizin bu hususta*bir*bilgisi bulunmamakta olup, ayrıca kamuya açıklanmamış özel bir durumu*da*yoktur.
    23.07.2019-ODA 2019/010

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/776431

Sayfa 220/499 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •