Sayfa 203/466 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Dediğim gibi haberle düştü haberlede çıkacaktır. Fakat tek bilmediğimiz bişey var o da haberin doğru olup olmadığı
    Neticede ateş olamayan yerden duman çıkmaz derler ya nasip diyip izliyecem zararın çıkmasına cooooooook var
    Ben 11 senedir hissenin yatırımcısıyım kapatılan fabrika diye bir haber hiç duymadım.
    Bu sene bir tane kağıt hattını önce bakıma aldım demişti sonra da süresiz olarak kapadım dedi. İşçileri de çıkardı. Tekrar devreye de alamaz, Sn Payrıt’ta yazdı, defter değerinden bile düştüler hattı artık bir duran varlık olarak bile raporlamıyorlar. Bu haberleri kim yapıyor bilmiyorum ama yalan haber asla iyi niyetli değildir.
    Ytd.

2. Nooldu smdi hicbisiy olmadı aynı duruo bumuydu harekt.Ya bole sacmalkmı olur reklamms haberms hic bisi yernden oynatmıo lanet hisseyi cakıldı kaldı geberdi kaldı! Offffff

3.  Alıntı Originally Posted by Payrıt Yazıyı Oku
    Ben hukukçu arkadaşlarımla da konuştum bu kararname ile birlikte tüm özel sektöre ortak olma imkanı gelmiş durumda hazine için. Hazine gerek görürse teklifte bulunacak eğer halka açıksa da Spk ve Kap üzerinden aktif değerden de bilgi paylaşarak direk alım yapabilecek.

7 Ağustos 2019 resmi gazete sayı 30855 43 numaralı kararname.
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...8/20190807.pdf

Madde 1-
    Maliye Bakanlığı nın görevleri arasına �Cumhurbaşkanı kararı ile yurtiçindeki ya da yurtdışındaki şirketlere iştirak etmesini sağlamak �

Şeklinde eklenmiş.

Değerlendirmeleri kendileri yapacaklar anladığım ancak ben Cimer üzerinden Tire yi değerlendirmeleri için teklifte bulundum bile. Fabrikalarından artan üretimlerinden ve operasyonel karlılığından fakat buna rağmen bir türlü yükselmeyen halka açık hisse fiyatlarından bahsettim. 2007 de hakim ortağın alış yaptığı fiyatı yazdım, o zamandan bu zamana gelinen noktaya rağmen bugün hissenin yanıltıcı bilançolarla baskılandığını söyledim ve şirketin 12 sene önce 1 dolar olan hisselerinin bugün 20 cent olduğuna dikkat çektim. Devletimiz el atarsa Türkiye ye yerli ve milli üretici olarak kazandırılacak büyük bir değer olacağını ve sudan ucuz olduğunu açık açık söyledim.

Siz de yazın isterseniz neticede bir şikayet değil bir tavsiye, değerlendirir değerlendirmez ben bilemem yazdım ben.
    Elinize sağlık burada çok pis adice kahpece işler döndüğü kesin Cimer spk ve avusturyaya bende yazdım... bu didiklendiğinde son 5-6 yılındaki yk üyeleri mali rapor sorumluları ve diğer imza yetkisi olan yetkiler kodes...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Geçen yıl Mondi (DEUCHE)
    1.905 ortalam ile 2.234.938 adet hisse satınalmış

Image-1.jpg
    Image-1.jpg

5.  Alıntı Originally Posted by receps Yazıyı Oku
    Geçen yıl Mondi (DEUCHE)
    1.905 ortalam ile 2.234.938 adet hisse satınalmış

Image-1.jpg
    Image-1.jpg
    hissenin fiyatını bu seviyelerde baskı altına tuttukça şikayetlerde çok fazla artış olacaktır . Unutulmamalı ki şikayetler arttıkça baskı çoğalacak ve birileri bir şeyler yapmak zorunda kalacaktir . Bence bu sikayetleri sosyal medyaya taşimak bu işin fitilini ateşliyecektir . Sosyal medyanın etkisi sanıldığının cok cok üstünde bu durumu elimizden geldiğince sosyal medyada paylaşmakta fayda var .

6. ben pek sosyal medyada iyi değilim ama yazılarınızın sosyal medya adreslerini paylaşir iseniz etkili olabilir ..

7. Cool

Alıntı Originally Posted by payrıt Yazıyı Oku
    ben hukukçu arkadaşlarımla da konuştum bu kararname ile birlikte tüm özel sektöre ortak olma imkanı gelmiş durumda hazine için. Hazine gerek görürse teklifte bulunacak eğer halka açıksa da spk ve kap üzerinden aktif değerden de bilgi paylaşarak direk alım yapabilecek.

7 ağustos 2019 resmi gazete sayı 30855 43 numaralı kararname.
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...8/20190807.pdf

madde 1-
    maliye bakanlığı nın görevleri arasına “cumhurbaşkanı kararı ile yurtiçindeki ya da yurtdışındaki şirketlere iştirak etmesini sağlamak “

şeklinde eklenmiş.

Değerlendirmeleri kendileri yapacaklar anladığım ancak ben cimer üzerinden tire yi değerlendirmeleri için teklifte bulundum bile. Fabrikalarından artan üretimlerinden ve operasyonel karlılığından fakat buna rağmen bir türlü yükselmeyen halka açık hisse fiyatlarından bahsettim. 2007 de hakim ortağın alış yaptığı fiyatı yazdım, o zamandan bu zamana gelinen noktaya rağmen bugün hissenin yanıltıcı bilançolarla baskılandığını söyledim ve şirketin 12 sene önce 1 dolar olan hisselerinin bugün 20 cent olduğuna dikkat çektim. Devletimiz el atarsa türkiye ye yerli ve milli üretici olarak kazandırılacak büyük bir değer olacağını ve sudan ucuz olduğunu açık açık söyledim.

Siz de yazın isterseniz neticede bir şikayet değil bir tavsiye, değerlendirir değerlendirmez ben bilemem yazdım ben.
    teşekkürler payrıt. Değerli bilgilendirmeleriniz için, emek ve zaman harcadığınız için.
    ŞİKAYETE DEVAM EDİYORUM.

BEKLENEN HABER CİMER'DEN GELECEK HERHALDE.
    Son düzenleme : nokta atışı; 19-08-2019 saat: 14:51.

8. Bunlar kadar alacağına henüz denk gelmedim ne var yani bu 1.42 de vay senin gibi tahtanin

Sayfa 203/466 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •