Sayfa 10/45 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 356 madde; 73 - 80 arası.

Konu: BİST 100 EN AZ 50 DOLAR OLUR bir gün beyaaa!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,233
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    pejmürde etmek

ne manaya geliyorsa öğreneceğiz...

herkes pazar sabahı televizyon başına.......!
    üzgünüm daha faydalı işler yapmayı düşünürüm herhalde...

pejmürde etmek

ne manaya geliyorsa öğreneceğiz...

herkes pazar sabahı televizyon başına.......!
    Manası; son yerel seçimlerde İstanbul duble ve diğer büyükşehirlerimizde a.k.partisine olan yapılan şey demek..

Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    üzgünüm daha faydalı işler yapmayı düşünürüm herhalde...
    Aynen biz de, eyvallah..

sözcünün muhabiri eksik aktarmış cümleleri... imamoğlunu pazar sabah görevden alacaklarını zannetmiştim sözcü muhabirinin aktarmasıyla......

'PAZAR SABAHI SÖYLEYECEĞİM'

Bakan Soylu, 'İstanbul'a da mı kayyum atanacak?", "Pejmürde kelimesini nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorularına, "Onu Pazar sabahı Hakan Çelik'te söyleyeceğim" dedikten sonra, şöyle yanıt verdi:

"Türkiye Cumhuriyeti kurallarla, ilkelerle, kanunlarla yönetilen bir ülkedir. Türkiye Cumhuriyeti devleti, çadır devleti değildir. Türkiye Cumhuriyeti devleti, dün de kurulmuş değildir. 2200 yıllık devlet geleneğimiz var. Siyasi görüşlerimiz farklı olabilir. Ama bir muhtar, kendine verilen yetkiler çerçevesinde muhtarlık yapar. Bir belediye başkanı, kendine verilen yetkiler çerçevesinde başkanlık yapar. Bir bakan da kurallar ve ilkeler çerçevesinde bakanlık yapar. Biz kurallar ve ilkeler çerçevesinde bunları yapmakla yükümlüyüz."

'BELEDİYE İŞİ, ŞOV İŞİ DEĞİLDİR'

Bakan Soylu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Yenikapı'da sergilenen ve 'israf' olduğu iddia edilen araçlarla ilgili soruya da şu şekilde yanıt verdi:

"O da bizim sorumluluk alanımızdır. Arkadaşlarıma dün gece talimat verdim. Burada bir kamu zararı oluşmuşsa biz bu kamu zararına bakarız. Ki belediye işi, şov işi değildir. Bu söylenir ve araştırılır. Eğer böyle bir fazlalık, böyle bir israf söz konusuysa ilgili bakanlığa bu söylenir, söylenmedi. Biz bunu araştırma hakkına sahibiz. Ama filli olarak şöyle bir şey var; bunlar kamu zararı olabilecek şekilde sergilenmektedir. Yani hizmetten çekilmişlerdir. Eğer hizmetteki araçlarını çekiyorsan bu da başka bir görev ihmalidir ki bu da yanlış bir şeydir, o da bizim sorumluluğumuzdadır. Bunların hepsini incelemek, araştırmak İçişleri Bakanlığı'nın yetkisi dahilindedir."

ben sözcünün haberi üzerine bugün hisselerimi tamamen satıp borsadan çıkmayı ciddi ciddi düşünürken
    konsensus ve tubekâr abemler sözcünün muhabirini tanıyorlarmış herhalde, hiç endişe etmemişler ...beyaaa!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Ney endişe edecez ki.. Ezilen kaybeden pejmürde olan düşünücek, biz değil..

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Ney endişe edecez ki.. Ezilen kaybeden pejmürde olan düşünücek, biz değil..

tanıyorsun sözcünün muhabirini...
    saklamaa....

ya da borsada hiç hissen yok.....
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

tanıyorsun sözcünün muhabirini...
    saklamaa....

ya da borsada hiç hissen yok.....
    O tanıyodur bizi kesin de, bilemiycem okumadım lüzumsuz hadiseleri..

Borsalar piyasalardayız ya daha ne hissesi..

Alınca satınca en büyük 30 denesinden potpori oluyo ya bizimkisi zaar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,233
    sözcünün muhabiri eksik aktarmış cümleleri... imamoğlunu pazar sabah görevden alacaklarını zannetmiştim sözcü muhabirinin aktarmasıyla......

ben sözcünün haberi üzerine bugün hisselerimi tamamen satıp borsadan çıkmayı ciddi ciddi düşünürken
    konsensus ve tubekâr abemler sözcünün muhabirini tanıyorlarmış herhalde, hiç endişe etmemişler ...beyaaa!
    ben onu tanımam ama o beni tanıyordur mutlaka desem
    satıp çıkmak eğer hedefe ulaşmışsan yerinde olur. diyelim ki elimizdeki 3 kuruşluk hisseleri ALARK sattık çıktık sonra ne yapacağız...
    altın al dedik millete (1300 öncesi) kimse de almadı şimdi 1500 lerden altın alınır mı bilmem
    dolar zaten iş değil
    faizle aramız yok
    eğer 2010 model arabamı satmış ve ALARKlamış olsaydım şimdi satıp bir şeyler yapabilirdim şu kadarını8 söyleyeyim ALARK 1 dolar olunca hac için 10 K birim satış yapacağım sonrası gene ALARKda kalacak...

Sayfa 10/45 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •