Sayfa 489/576 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bugün neydi o kapanışa yakın

Hacim TL :

25.845.221

Ölü balık birden canlandı,1.11-12 oyalanırken birden sert alımlarlan 1.20 oldu-1.17 kapattı,binlerce lot yığması yaptıydık huyunu bildiğimiz için 1.12 seviyesinden,tam bu arada bende internet gitti,yeni telefonum bozulduğu için servise vermiştim,ekide pek mobil işlem çalışmıyordu,diğer leptop,tabletlerimde açık değildi,neyse 1.17 çoğunu zar,zor postaladık...genellikle hep bu hareketleri yapar 0.70 seviyelerinden beri,eskidende yapardı fiatı yüksekken...iyi takip edene çok iyi kazandırır,bakalım bunun devamı yarın gelirmi,artık şeytanın bacağını kırması lazım....ytd.
    Hocam hisse twitterda 3-5 çakalın takipçilerine mal kitlediği yer haline geldi. Adam 1,11-12-13 den topluyor 17-18 den 25'i kıracak diye takipçilerine kitliyor. yatırım teknikeri,darenbilir,belensay ve daha niceleri birgün biri at oynatıyor diğer gün başka biri. Adam yazmış satabilirler buradan saniye geçmeden satış yiuor. Patronun(eğer varsa) bu duruma el atması lazım milletin oyuncağı oldu şirket
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2. Ben bu kadar korkak spek hayatımda görmedim !! Millet aya vardı aya ;) Sen daha düşün 2 kademe kaldırırsam ne olur diye ;)))) Korkak...

3. ne spek'i ne çakalıbiraz da kap haberlerine bakınız lütfen şirketin borsda satılabilir tipe dönüştürmek için spk ya bildirdiği 1800.000bin lot varbulotlarborsada satılabilir hale gelmeden bence burası çok önemli bence diyorum gitmez herhalde çünkü şirket bunu sürekli hale getirdi her 6 ayda bir yapıyor ayrıca şirketinelinde bedelliden kullanılmamış zannedersem 20 milyon lot daha senet var benim bildiğim bunlar birde şirketin bazı yerlerde matriks gibi ödenmiş sermayesi 108 milyon spk kayıtlarında 76 milyon gözüküyor bu konularda bilgisi olan arkadaşların araştırıp temel konularda bilgi paylaşımı olursa en azından daha rahat hareket ederiz bir yıldır bekliyorum yoksadaha yıllarca bekleriz kanımca her harekette mal çakıyorlar sanki
    yazdıkklarım asla yatırım tavsiyesi değildir al sat tut diyemem.

4.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    ne spek'i ne çakalıbiraz da kap haberlerine bakınız lütfen şirketin borsda satılabilir tipe dönüştürmek için spk ya bildirdiği 1800.000bin lot varbulotlarborsada satılabilir hale gelmeden bence burası çok önemli bence diyorum gitmez herhalde çünkü şirket bunu sürekli hale getirdi her 6 ayda bir yapıyor ayrıca şirketinelinde bedelliden kullanılmamış zannedersem 20 milyon lot daha senet var benim bildiğim bunlar birde şirketin bazı yerlerde matriks gibi ödenmiş sermayesi 108 milyon spk kayıtlarında 76 milyon gözüküyor bu konularda bilgisi olan arkadaşların araştırıp temel konularda bilgi paylaşımı olursa en azından daha rahat hareket ederiz bir yıldır bekliyorum yoksadaha yıllarca bekleriz kanımca her harekette mal çakıyorlar sanki
    yazdıkklarım asla yatırım tavsiyesi değildir al sat tut diyemem.
    Merhabalar sayın Ayne;
    Şirketi 2018 MArt ayından bu yana takip ederim tüm haberleri takip ettim. 1.8 milyon payın borsada işlem gören tipe dönüşmesi konusunda herhangi bir yerde bir habere rastlamadım belki gözden kaçırmışımdır diyerek 2017 Kasın başından beri tüm haberleri tek tek okudum en büyük talep 24300 lot. Son 1,25 den döndüğünde 1.800 lotun işlem gören tipe dönüştürülmesi yasaklanmış. Şirket bilançosu 2. bedellide 108 milyon olarak hesaplanmıştı ancak sonradan katılım yeterli olmayınca 76 milyon olarak düzeltildi. Satılmayan rüçhan hakları ise iptal oldu.Şirkete birileri çöreklenmiş yıllardır kaymağını yemiş. Üretim değil basit bir gyo şirketi hüviyetine bürünmü bağlı ortaklık 4 tane 3'ü GYO durum vahim yani birilerinin keyfinin gelmesini bekliyoruz
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

5.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Merhabalar sayın Ayne;
    Şirketi 2018 MArt ayından bu yana takip ederim tüm haberleri takip ettim. 1.8 milyon payın borsada işlem gören tipe dönüşmesi konusunda herhangi bir yerde bir habere rastlamadım belki gözden kaçırmışımdır diyerek 2017 Kasın başından beri tüm haberleri tek tek okudum en büyük talep 24300 lot. Son 1,25 den döndüğünde 1.800 lotun işlem gören tipe dönüştürülmesi yasaklanmış. Şirket bilançosu 2. bedellide 108 milyon olarak hesaplanmıştı ancak sonradan katılım yeterli olmayınca 76 milyon olarak düzeltildi. Satılmayan rüçhan hakları ise iptal oldu.Şirkete birileri çöreklenmiş yıllardır kaymağını yemiş. Üretim değil basit bir gyo şirketi hüviyetine bürünmü bağlı ortaklık 4 tane 3'ü GYO durum vahim yani birilerinin keyfinin gelmesini bekliyoruz
    verdiğin bilgiiçin teşekkür ederim pharnakia kardeşben herhalde yasaklanmış olduğu haberi es geçmişim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
    Kağıdı baskıladıkça baskılıyorlar,artık don,gömlek sıyırma zamanı gelmedimi...neyse dalga geçenlerlen bizde dalga geçiyoruz,aynen onlar gibi,1.11-12 al,17-18-19 postala,sanmayınki hepsini sattığımı,sadece trade yapacaklarımlan al,sat yapıyorum...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
     Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Merhabalar sayın Ayne;
    ...aynende öyle,zaten öncedende soymuşlardı,tesbit edilip yakalandı denildi,ama ne kadarı güvenilir belli değil,çok fena oyun çeviriyorlar !!!

8. Anlaşıldı yarın 1.20 yapar

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 489/576 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •