Special Days Image
Sayfa 66/899 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 521 - 528 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Herşeyin bir zamanı var elbet sırayla.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sise iyi destek atti yine. Garantinin satisi dedeler muhtemelen.

sise kendini aldı haber geldi kapanışta soda ve trckm aldı mı yarın belli olru

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    5.70'in altina birakmiyor Sise. Buna gore plan yapmak faydali olabilir. Buyuk mallari satanlar yukarlardan bosalttilar zaten. Burdan satanlar o mallari alanlar, vs.
    Yani şunu mu demek istediniz yukardan citi doce emeklilere satmıştı şimdi garantiden emekliler geri onlara mı satıyor dediniz...

bu durumda emeklilik fonları sürekli zarar yazmıyor mu emeklilik fonları bu citi ve doce ye mi çalışıyor bu takip ettiğim bir çok hissede böyle oluyor...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Emeklilik fonları 5.25 ten beri alıyor. Ben girdimi onlar çıkmaz diyordum ama hikaye imiş! 3 ay duramadılar.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Emeklilik fonları 5.25 ten beri alıyor. Ben girdimi onlar çıkmaz diyordum ama hikaye imiş! 3 ay duramadılar.
    Maalesef Türkiyede emeklilik fon yönetimi ile futbol kulübü yönetimleri birbirinden çok farkı değil.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Maalesef Türkiyede emeklilik fon yönetimi ile futbol kulübü yönetimleri birbirinden çok farkı değil.

Norveçli balıkçılar gibi ellerini nutrucinaylan kremleseler satmazlardı aslında...
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    Yani şunu mu demek istediniz yukardan citi doce emeklilere satmıştı şimdi garantiden emekliler geri onlara mı satıyor dediniz...

bu durumda emeklilik fonları sürekli zarar yazmıyor mu emeklilik fonları bu citi ve doce ye mi çalışıyor bu takip ettiğim bir çok hissede böyle oluyor...
    Emeklilik Fonlari tek bir kurum degil. Yani soyle dusun: Sen Is Bankasindan islem yapiyorsun, ama Is Bankasindan baskalari da yapiyor. Sen alirken biri satiyor, sen satarken baskasi aliyor, vs. Bazilari aliyordur, bazilari satiyor, bazilari da birsey yapmiyor. Sonucta burasi piyasa.

Adamlarin sattigi 120 milyon lot yavas yavas dagiliyor. Kene 20M+ aldi, Sise de bir o kadara yaklasiyor. Yani zamanla bu hikaye de bitecek gidecek, yeni gelenlerin yeni beklentisi olacak, vs.

Sonuc olarak herkesin her yerde ovdugu pazarladigi bu hissenin vurup kacmayandan baska kimseye bir halt kazandirmadigi gercegi degismiyor.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Emeklilik Fonlari tek bir kurum degil. Yani soyle dusun: Sen Is Bankasindan islem yapiyorsun, ama Is Bankasindan baskalari da yapiyor. Sen alirken biri satiyor, sen satarken baskasi aliyor, vs. Bazilari aliyordur, bazilari satiyor, bazilari da birsey yapmiyor. Sonucta burasi piyasa.

Adamlarin sattigi 120 milyon lot yavas yavas dagiliyor. Kene 20M+ aldi, Sise de bir o kadara yaklasiyor. Yani zamanla bu hikaye de bitecek gidecek, yeni gelenlerin yeni beklentisi olacak, vs.

Sonuc olarak herkesin her yerde ovdugu pazarladigi bu hissenin vurup kacmayandan baska kimseye bir halt kazandirmadigi gercegi degismiyor.
    Ironik olan da bu oluyor zaten. Kârdayken "vurup kaçmayın, uzunda kalın" diyen vurup kaçtı.

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Sayfa 66/899 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •