Sayfa 57/1000 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 449 - 456 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Mkk kullanım ücretsiz, zaten siz herhangi bir yatırım işlemi yaptığınız zaman otomatik açılır hesabınız ve aylık kesilen mkk masrafı oraya gider.
    Şifrenizi bilmiyorsanız e devlet aracılığı ile girebilirsiniz.
    Blokaj ve gecikmeli bakiye kontrol özelliği dışında pek işlevsel değil.
    MKK konusu açılmışken yazayım dedim, yatırım fonlarına blokaj koymayın arkadaşlar. Ben toplu blokaj yaptım, yatırım fonlarına da blokaj kondu. Bir süre sonra blokajı kaldırmıştım, ama Denizbank üzerinden aldığım fondan blokaj kalkmamış, çok uğraştım kaldırana kadar. Şubeye gidip dilekçe verdim, banka merkeziyle görüştüler vs vs. Saçma ama gerçek.

Aslında yatırım fonuna blokaj koymanın gereği ve anlamı yok, niye bu seçenek var MKK da bilemedim.

3. YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    MKK konusu açılmışken yazayım dedim, yatırım fonlarına blokaj koymayın arkadaşlar. Ben toplu blokaj yaptım, yatırım fonlarına da blokaj kondu. Bir süre sonra blokajı kaldırmıştım, ama Denizbank üzerinden aldığım fondan blokaj kalkmamış, çok uğraştım kaldırana kadar. Şubeye gidip dilekçe verdim, banka merkeziyle görüştüler vs vs. Saçma ama gerçek.

Aslında yatırım fonuna blokaj koymanın gereği ve anlamı yok, niye bu seçenek var MKK da bilemedim.
    Bildiğim kadarıyla hissede blokajı kaldır dediğimizde T+1 uygulanıyor, fon için de uygulama aynı mıdır bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarıyla hissede blokajı kaldır dediğimizde T+1 uygulanıyor, fon için de uygulama aynı mıdır bilmiyorum.

T+1 değil de, emri verdiğiniz akşam kalkıyor blokaj. Benim olay o değil, blokajı kaldıralı 1 ayı geçti ama çözmemişler nedense. MKK ile görüştüm, email attım, şubeye gittim, müşteri temsilcisini aradım, daha neler neler

5.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    T+1 değil de, emri verdiğiniz akşam kalkıyor blokaj. Benim olay o değil, blokajı kaldıralı 1 ayı geçti ama çözmemişler nedense. MKK ile görüştüm, email attım, şubeye gittim, müşteri temsilcisini aradım, daha neler neler
    Aracı kurum sizden habersiz satış yapmasın diye sunulan bir hizmet.
    Sizin olayı ben bonoda yaşadım, bonoya blokaj koydum ancak bono satış denedim oldu ertesi gün eft yapayım dedim hesaba bloke koymuş aradım bende kayıt açtırdım öyle çözüldü blokaj.
    Kısaca bu haliyle pek bir işe yaramıyor ayrıca bankalar ile mkk arasındaki sistem de düzgün çalışmıyor bunu anlamış olduk.

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu basliga canin sikildikca gelirsin
    Bir de sahiplenmen yokmu
    Isine bak...
    Burası herkese açık bir platform kimsenin malı değil, senin gibi kişilerin konuyla alakasız şeyler yazmasına müsaade etmeyeceğiz tabiki.
    Anlaşılan hava değişimi yaramamış sana.
    Seninle polemiğe girmeyeceğim yaptığın yanlış birde üste çıkıyorsun.

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Burası herkese açık bir platform kimsenin malı değil, senin gibi kişilerin konuyla alakasız şeyler yazmasına müsaade etmeyeceğiz tabiki.
    Akşam olsun biraz alkol alsın kendine gelir sanırım

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yaw barışın gitsin iki günlük dünya.
    Arkadaş olalım kardeşlerim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 57/1000 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •