Sayfa 28/746 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 217 - 224 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Son dakika: Koza İpek Holding davasında flaş gelişme

Gelen son dakika haberine göre; Koza İpek Holding davasında savcı, Cafer Tekin İpek'in 90, Melek İpek'in ise 20 yıl hapse mahkum edilmesini talep etti.

Koza İpek Holding davasında savcının istediği cezalar belli oldu. Savcı, Cafer Tekin İpek'in 90, Melek İpek'in ise 20 yıl hapse mahkum edilmesini talep etti. Koza İpek Holding davasında savcı, kayyum atanan şirketlerdeki sanıklara ait hisselere müsadere yoluyla devlet tarafından el konulmasını talep etti.

2. 6 Ağustos ta mahkemede bu talep edilmiş elimizdeki hisseler ile ilgili birşey yok diye yorumladım

Valla halka açık kısma çok iyi de yansıyabilir ama burası Türkiye kısmı hep aklımda.

4.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Bence savunmaya vatan haini dediğiniz girdiğine ve savunduğuna göre onun ve biz ortağı oluyoruz şirketide halka o açtı mahkeme bizi de onunla birlikte suçlu sayabilir.Bence piyasa göz ardı ediyor.
    Ciddi misiniz siz! Böyle bir şeyin olma ihtimali yoktur bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Gaza gelmeyin bizim hisselere bir şey olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Devlet Akın İpek ve mahkemede yargılanan sanıkların hisselerine el koyar. Halka açık kısma el koyamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by salcay82 Yazıyı Oku
    Devlet Akın İpek ve mahkemede yargılanan sanıkların hisselerine el koyar. Halka açık kısma el koyamaz.
    Aynen bencede ..
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

Siz şirketin ortağı değilmisiniz Devlet neye el koyacak hisselere ayırırmı halka açık diye bence olasılık var ve tedbirli olmak lazım ben olur demiyorum olursa diyorum.

Sayfa 28/746 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •