Sayfa 152/1000 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Şunu bir kez daha tecrübe etmiş oldum, ilk verdiğin karar genelde en isabetli karar oluyormuş. Halbuki bunu 10 bin milyon kez tecrübe etmiştim. Biraz da nasip demekki.

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    En azından benim gibi TUA pardon bahtsız bedevi olmadınız üstadım. Tam ben girdim 3 aydır kırılmayan desteği kırdım gördüğünüz gibi.
    Altından da BES hesabımdaki altın fonundan dolayı bedevîlikten kurtulamıyorum üstadım Neyse ki ordaki hisse fonum duruyor nötrleyecekler birbirlerini

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Şunu bir kez daha tecrübe etmiş oldum, ilk verdiğin karar genelde en isabetli karar oluyormuş. Halbuki bunu 10 bin milyon kez tecrübe etmiştim. Biraz da nasip demekki.
    Doğru, siz aslında ayın 13'unü planlamistiniz fon değişimi için

4. Alış emri girmiştim Alış fiyatı yarınki fiyattan mı alacak yoksa emir giriğim tarihteki mi

Ekran Alıntısı.jpg

Emeğine sağlık dostum. Güzel çalışma.
    Yaşamak direnmektir.

6.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    Alış emri girmiştim Alış fiyatı yarınki fiyattan mı alacak yoksa emir giriğim tarihteki mi

Ekran Alıntısı.jpg
    Yarın TEFAS'ta göreceğiniz fiyatlardan gerçekleşecek emirleriniz

7.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    Alış emri girmiştim Alış fiyatı yarınki fiyattan mı alacak yoksa emir giriğim tarihteki mi
    Emri bugün öğleden sonra verdiğiniz anlıyorum. Şayet öyleyse bütün bu emirler yarınki kapanış fiyatından gerçekleşecek üstadım.

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Emri bugün öğleden sonra verdiğiniz anlıyorum. Şayet öyleyse bütün bu emirler yarınki kapanış fiyatından gerçekleşecek üstadım.
    hocam emirleri dün ögleden önce verdim bu gün tEB PORTFÖY PARA PİYASASI FON aldı otomatik yarında alacak herhalde

Sayfa 152/1000 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •