Sayfa 114/863 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 905 - 912 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Gayet mantıklı bir düşünce, teşekkürler

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Enver Çevik yüzde 5 sınırını geçince haber vermek zorunda. O yüzden bundan sonraki alışlarını eşi üzerinden aldığını düşünüyorum. Tamamen benim hayal ürünüm. Bildiğim bir şey yok. YTD..
    Senin kulak derin hocam , gördük , sen diyorsan kesin birşey vardır

4. Arcelik bunun sektörde 14 fk ile işlem görüyor bu 5 fk

5. Değerli arkadaşlar yılbaşına kadar yazmayacağımı söylemiştim ancak yılbaşı 25 hedefim erken gerçekleşecek gibi
    Bu artış hızına dayanamayıp satmamanız için uyarmak amacıyla yazma ihtiyacı duydum
    Teknik temel birşeyler yazmadığım için biraz eleştiri aldım kıymetli görüş bildirenlerden , ancak temel teknik bilgileri sizden alıyoruz zaten benimki bunların dışında piyasa trendi fon çevrelerinden bakış açısı
    Son durumda özellikle emeklilik fonları ve uzun vadeli yatırımcısı olan aracı kurumlar hisse başına en yüksek kar vaad eden bu hisseyi portföylerine almak için pozisyon kolluyorlar spek manipl vs hiç bir şey bu saatten sonra etkilemez biçilen değer 50-75 TL arası yakında hepsi tavsiye listelerine de almak zorunda kalacaklar böyle finansalları ve büyüme hızı olan şirket artık saklanamaz
    Yılbaşından sonra görüşmek üzere

6.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar yılbaşına kadar yazmayacağımı söylemiştim ancak yılbaşı 25 hedefim erken gerçekleşecek gibi
    Bu artış hızına dayanamayıp satmamanız için uyarmak amacıyla yazma ihtiyacı duydum
    Teknik temel birşeyler yazmadığım için biraz eleştiri aldım kıymetli görüş bildirenlerden , ancak temel teknik bilgileri sizden alıyoruz zaten benimki bunların dışında piyasa trendi fon çevrelerinden bakış açısı
    Son durumda özellikle emeklilik fonları ve uzun vadeli yatırımcısı olan aracı kurumlar hisse başına en yüksek kar vaad eden bu hisseyi portföylerine almak için pozisyon kolluyorlar spek manipl vs hiç bir şey bu saatten sonra etkilemez biçilen değer 50-75 TL arası yakında hepsi tavsiye listelerine de almak zorunda kalacaklar böyle finansalları ve büyüme hızı olan şirket artık saklanamaz
    Yılbaşından sonra görüşmek üzere
    YTD bilgiler sohbet ortamındandır kesin karar sizindir

Sayın Brain hangi fonlar hangi aracı kurumlar imiş söylenti gibi değilde,
    kendi kulağınız ile duymuş gibi yazmışsınız ...
    Pozisyon kolluyorlardı da bu hisse 3 fk altında işlem görürken niye gelip almadılar saygıdeğer aracı kurumlar ve fonlar ?
    Ben o zamandan bu zamana değişen bir şey göremiyorum ...

8.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Sayın Brain hangi fonlar hangi aracı kurumlar imiş söylenti gibi değilde,
    kendi kulağınız ile duymuş gibi yazmışsınız ...
    Pozisyon kolluyorlardı da bu hisse 3 fk altında işlem görürken niye gelip almadılar saygıdeğer aracı kurumlar ve fonlar ?
    Ben o zamandan bu zamana değişen bir şey göremiyorum ...
    eyvallah, katılıyorum ve destekliyorum...

Sayfa 114/863 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •