Sayfa 121/762 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 6094 madde; 961 - 968 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
    yeni katilimlar olmus ,
    MKRT üstadim yoklugun hissediliyor
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Hadi Netaş 1050 üstü kaparsın sık biraz daha )
    Allah'tan başka bir şey mi isteseydim acaba neyse iyi akşamlar herkese

3. Barselona’da gerçekleşen Akıllı Kentler Fuarı Dünya Kongresi’nde Bina Bilgi Modellerinin (BIM) farklı kullanıcılar arasında paylaşılması, depolanması, filtrelenmesi ve görselleştirilmesi sağlayan Avrupa Proje Yönetim Birliği #ITEA onaylı platformumuzu tanıttık. #SCEWC19 https://t.co/8poX2RcTE6

4. yarın 11'nci sınıfa başlayabilir mi?

Alıntı Originally Posted by setiturhan Yazıyı Oku
    yarın 11'nci sınıfa başlayabilir mi?
    ciddi bir alım yok yalandan bır hacım olmus sadece

6. Neden olmasın hacim yalandan netas 10.50 ye gittiyse yarında yalandan bir hacim oluşur yalan yalan 11 e gideriz

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu ulakta biz varmiyiz anlamis degilim.var isek payimiz ne hic sirket bilgi vermiyor.

Ulak baz istasyonunun Kamu Güvenliği ve Acil Yardım Haberleşme altyapılarında kullanımına yönelik Niyet Protokolü ASELSAN ve SSM arasında imzalanmıştır

Sn eksina geçen haftada iyi alıcı vardı.city ve turkiş gibi.iyi olur diyorduk ama bist ralli yaparken bizler saç baş yolduk.sende iyi bilirsinki bunlar bizim nasıl görmemizi istiyorsa öyle gösteriyorlar.kim taşıyıcı kim gömlekci kim virmancı yakında anlaşılır fakat şunu hepimiz çok iyi biliyoruz ki her şeyi kenara bıraksak dahi endekse göre çok ucuz kaldı.sn doctorre sizin bu formu takip ettiğinizden kuşkum yok sizin fikrinizde çok önemli.çünkü hisseleri satmayacağınızı ve hedefinize kadar tutacağınızı söylemiştiniz.ytd

Sayfa 121/762 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •