Sayfa 544/691 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 5522 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Akşam ki maçı alırsa yukarı yapar yoksa aşşağıya ben maçı alıp alamıycağını bilmem ama yenilirse düşer

2.  Alıntı Originally Posted by oguz1724 Yazıyı Oku
    Akşam ki maçı alırsa yukarı yapar yoksa aşağıya ben maçı alıp alamıycağını bilmem ama yenilirse düşer
    pek skorlarla ilgili değil sportiflerin hepsi gidiyor. gs trabzon berabere kalmıştı gidiyorlar. tek fener duruyor o da zaten piyasa değeri diğerlerine göre çok yüksek kalmıştı.

3.  Alıntı Originally Posted by oguz1724 Yazıyı Oku
    Akşam ki maçı alırsa yukarı yapar yoksa aşşağıya ben maçı alıp alamıycağını bilmem ama yenilirse düşer
    tam tersi olursa hic şaşırma spor hisseleri tum dunyada yatırımcısını şaşırtır

4. Yeni alacak veya kar da olanlara dikkatli olun derim naçizane tavsiyem almak isteyende tabii alsın ben vicdanen uyarıyım

taşınan ve taşınacak olan açıklar

6. Vay arkadaş 3 günde %40 yükselen kağıtta tek yazı yok. Demek insanlar almaya korkuyor mal yerim korkusuyla. O zaman daha yukarılar banko

Benim ortalama 1.50 civarıydı 2.23 de trenden indim , takım kötü futbol oynadığı ve güven vermediği için trenden erken indim malesef...

BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by STAPES Yazıyı Oku
    Merhaba Hisse.net dostları

Fenerden zararı çıkarınca Bjkas'tan da zararımı çıkarmalıyım (Yıllar önce 2,40'lardan alıp 1,25 verip Ali Koç nedeniyle fenere geçmiştim).deyip geçen hafta 2,09 ortalamayla yüklüce glrdim.2 altında zarar kes yapmayı unutmadan.

Sportifler artık paraları savuramayacaklar,borçlarının da sürekli azalacağını düşünüyorum.En erken artıya geçeçek kulüp Beşiktaş olacaktır.Bu hisseler toplu yükseliş trendine girdi.Bu iş titan zinciri gibi...Yükselişi gören gelecek.Bomba en son gelenin elinde kalacak.Daha yolun başında olduğunu düşünüyorum.3-4 lira beklentim.O seviyelerden bedelli artırım açıklaması gelirse şaşırmam.
    Sanırım babalar Konya maçından çok korkuyordu.Kazasız atlatması onlara da sürpriz oldu ki kimseye kaptırmamacasına 200 milyon hacimle %8 yaptırdılar. Şimdi 16.hafta Fener maçına kadar rahat. Hem takım oturmuş ,hem zor maç yok. Hatta ocak ayı arasına kadar(5 hafta var) sadece 2-3 puan kaybı muhtemel. İlk yarıyı lider bitirir ya da 19 ocakta Sivasa kendi evinde çakar lider olur. Yani 19 ocağa kadar yükselişe devam düşünüyorum.
    Tek burukluğum şu muhteşem rallide ,yılların 2,30 direncini kırdığımız şu günlerde yeterince kalabalık olmamamız. Gerçi az kişi yükseliş indikatörü ama.

Umarım bu kağıtta 100-150 kişileri gördüğümüzde zirvede olmaz,yükseliş devam eder.
    Nasıl olsa maçı pazartesi. Spek rahat. Kıytırık takımı da yendi. Yılların direnci 2,70-2,75’e kadar sürdürür. Salı %-4 yapıp yeni yolcuları alır....
    Kullandığım yatırım programında tıklanma sayılarında bjkas sürekli yükseliyor. Diğerlerini açık ara geçti.
    Sesli düşüncem,kesinlikle yatırım tavsiyesi değil!!
    Şööle kendi kendimi alıntılayıp tadını çıkarayım
    Yıllardır sporları takip ediyorum kaç kere kaçırmayın diye yazdım. Umarım yazdıklarım mantıklı gelip alan olmuştur.
    En son öngörüm yense de yenilse de salı günü -%4 yapabileceği idi.yine de full bjkas’tayım. (Hatta cuma ve ptesi %15’er yapacağını tahmin ediyordum yarın realizasyon gelebilir)

Bugün işlem hacmini görünce,hele son 15 dk’da 50 milyonu görünce insan rallinin bitmediğine inanası geliyor

Bu arada beklentim orta vadede 250 milyon $ piyasa değeri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : STAPES; 02-12-2019 saat: 21:59.

Sayfa 544/691 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •