Onemli Gunler Banner
Sayfa 225/999 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Helvayı, arılara verseydiniz!
    Yok onlara karadut veriyoruz

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

2. bu eleman oto endüstrisi hakkında sallama haberlere bayılıyor
    volvonun sahreholderlarına aç bak bakalım çinliler % kaçına sahipler
    geçen sefer de %90 sahip dört firma say dedik, pısss haber yok..!!

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yok onlara karadut veriyoruz

Dayanıklı bir şey olsa da, hep beyaz dut yesem.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dayanıklı bir şey olsa da, hep beyaz dut yesem.
    Dayanıklı değil ama sulak yerde yetişirse en arsız ağaç .

her yaz ayazma tepesinde yaban Mersini toplardım .

Ne zaman ki başkanımız meşhur etti .

Millet dalları kırarcasına toplayarak kökünü kuruttular günü birlikçiler

5. Gelecek Partisi Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçtiği 16 Nisan 2017 referandumuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Davutoğlu, 2017 Referandumuna parti içinde muhalefet ettiğini açıklayarak, "Bunu da ilk defa burada söylüyorum; o dönem bunu anlatacak televizyon kanalı bulamadım" dedi.

6. iyi halt etmiş, son iki senede çokça hükümet kurup bozardık, bunca olumsuzluk yaşanıyorken memlekette..

7. ABD Başkanı Donald Trump hakkında Temsilciler Meclisinde yapılan azil soruşturması oylamaları sonuçlandı. Soruşturmaya ait iki madde de oy çokluğu ile kabul edildi.

İlk maddenin oylanmasından önce yaklaşık 10 saatlik bir tartışma süreci yaşandı.

Konuşmaların tamamlanmasının ardından 15 dakika süren ilk madde için yapılan oylamada 230 evet, 197 hayır oyu çıktı. Kabul edilen ilk madde de Trump’a görevini kötüye kullanma suçlaması yöneltilmişti.

İkinci madde için yapılan oylamada ise 229 evete karşılık 198 hayır oyu çıktı. Oylama sonrası azil soruşturmasının ikinci maddesi Kongre’yi engelleme suçlaması da kabul edilmiş oldu.

Trump hakkındaki azil soruşturması Temsilciler Meclisi’nin ardından Senato’ya gelecek.

Senato’da Temsilciler Meclisi’nin aksine Cumhuriyetçiler çoğunluğu elinde tutuyor. Burada yapılacak azil soruşturması oylamasının soruşturmayı sonlandırması bekleniyor.

Cumhuriyetçi senatörler azil soruşturması maddeleri henüz oylanmadan önce konunun politik olduğu açıklamasını yaparak destek vermeyecekleri mesajını vermişti.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ..Davutoğlu, 2017 Referandumuna parti içinde muhalefet ettiğini açıklayarak, "Bunu da ilk defa burada söylüyorum; o dönem bunu anlatacak televizyon kanalı bulamadım" dedi.
    Beberuhi,
    Esad'ın makamında Cihatçılar da iktidara ortak olacak diye tehditler savurdun şimdi de kendi ağzımla değil reyizin ağzıyla mı konuştum diyeceksin!

Sayfa 225/999 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •