Special Days Image
Sayfa 386/466 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sevgili Texas,
    Ben bahsettiğin kişi değilim. Sen benim sanal alemde sıkı dostumsun...Büyük dostluklar çatışma ile başlar ki biz o aşamayı geçtik...O forumu takip etmek inan ki çok zor en azından benim için...bazen yan ekrana senası izlerken açıyorum. Açıkçası çılgınca bir yer...
    Hem ne var ki istediğini söyle ben bundan memnun olurum. Ben o lafı şundan dedim. Tesadüfen yazı dikkatimi çekti ve virgülüne dokunmadan copy paste yapılmıştı....Bazen insanlar yanılabilir...Kendi araştırmadan analiz etmeden sırf birinin sözüne kanarsa sonucu hüsran olur. Belki zaman zaman kantarın topuzunu kaçırmış da olabiliriz...

Bazen geri çekilmek sessiz olmak iyidir...Ben zaman zaman yapıyorum...Bu gün extra bir gündü...Ben genelde söze bakarım bir de söyleyene bakarım. Söz mü? adam mı diye? Sakın ola ki takılma...Sanal alemde söylenen sözler yazdığın takma ismedir...

O forumda veya burası dışında hiç bir yerde borsa konusunda yazı yazmadım ve yazmamda ispatlayana tüm servetimi bağışlarım...Twitter'da bazen Tire dışında yorumlarım oluyor...Bu hariç...

İnan ki kişiyi ne bilirim ne de önemserim...Kimse kim bana ne, sana ne...Takılma bence....

Selamlar....
    beni aydınlattığınız rahatlattığınız için çok teşekkürler ederim abim ben o şahısa denilecek herşeyi dedim...birdahada işim olmaz o şahısla...dediğine göre milyon lot Trader yapıyormuş kendisi 😂 neyse ağzı olan konuşuyor işte....😉

Bugün Tire Herkesi şaşırttı utanmasa Ayıp olmasa endeksten neredeyse tavan yapacaktı...😉☺

Genede piyasalara dikkat etmek lazım hava çok kötü iyice savaş söylentileri dolaşıyor umarım kötü bir şey olmaz...🙏🙏
    Dediğiniz gibi sessizlik bazen iyidir....😉
    Allah herkezin gönlüne göre versin...sağlıcakla abim büyük üstat ve dostum hoşçakalın..👋👋👍

2.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    beni aydınlattığınız rahatlattığınız için çok teşekkürler ederim abim ben o şahısa denilecek herşeyi dedim...birdahada işim olmaz o şahısla...dediğine göre milyon lot Trader yapıyormuş kendisi �� neyse ağzı olan konuşuyor işte....��

Bugün Tire Herkesi şaşırttı utanmasa Ayıp olmasa endeksten neredeyse tavan yapacaktı...��☺

Genede piyasalara dikkat etmek lazım hava çok kötü iyice savaş söylentileri dolaşıyor umarım kötü bir şey olmaz...����
    Dediğiniz gibi sessizlik bazen iyidir....��
    Allah herkezin gönlüne göre versin...sağlıcakla abim büyük üstat ve dostum hoşçakalın..������
    Teşekkür ederim güzel kardeşim, üstad falan değilim ama senin dostunum. Bu bence +%200 kardan bile aladır. işte bazen şans yanımızda oluyor. Denk geliyor işte...Bazende zarar oluyor. İşin doğasındadır...

Bak bir tavsiye daha ''Hissede olduğun sürece kar veya zarar olmaz''...

Yatırım Tavsiyesi Değildir....Dost muhabbeti oldu bu akşam...

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim güzel kardeşim, üstad falan değilim ama senin dostunum. Bu bence +%200 kardan bile aladır. işte bazen şans yanımızda oluyor. Denk geliyor işte...Bazende zarar oluyor. İşin doğasındadır...

Aynen çok iyi bir dost muhappeti oldu sevindim....

Piyasalar çok gergin bakalım Tire buna cevap verecekmi.... bence 4 tl üstü kalır yatayda...4,72 aşarsa 5 tl rahat geçer....yoksa piyasaya uyarda basarsa mal kaptırır bu riski göze almaz tahtacı....şuan itibariyle tahtacı görevini çok iyi yapıyor...birşeyler var ama biz bilmiyoruz neler dönüyor neler anlaşıldı diğer hisselere karşı değersizmi kaldı yada kulağımı çekildi yetkililerden...yada dolaşım düşecek bir piyasa yapıcılığı beklemekteyim bakalım bunların süprizi ne olacak.....eski Tire olsaydı soluğu en diplerde alırdı düşüşlerde ilk önde giderdi....😉

Umutsuz yaşanmaz bakalım bizleri neler bekliyor 🙏🙏👍👍

Saygılar.....

Asla ytd...!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku

Günaydın iyi sabahlar diliyorum yeniden bir değerlendirme yapsanız şişman kadının sahnesine ne kadar kaldı acaba

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yolcux Yazıyı Oku
    Günaydın iyi sabahlar diliyorum yeniden bir değerlendirme yapsanız şişman kadının sahnesine ne kadar kaldı acaba

Günaydın,
    Bu kişiye ve hedefe göre değişir. Ben daha önceki yazılarda bunu paylaştım. Bir hissede zirveyi ve dibi bilmek bir yatırımcı için neredeyse imkansızdır. Bunun için kendin bir hedef belirleyeceksin...Fazlası zaten senin değildir. O başkasının kısmetidir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Günaydın,
    Bu kişiye ve hedefe göre değişir. Ben daha önceki yazılarda bunu paylaştım. Bir hissede zirveyi ve dibi bilmek bir yatırımcı için neredeyse imkansızdır. Bunun için kendin bir hedef belirleyeceksin...Fazlası zaten senin değildir. O başkasının kısmetidir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tşk ederim kesinlikle haklısınız benimde aklımda bir rakam belirledim ben uzun süredir taşıyorum oradan aşağıya normal şartlarda satmayı düşünmüyorum iyi günler

Alıntı Originally Posted by yolcux Yazıyı Oku

Beklentiye göre değişir,
    1-Eğer yaklaşık 1.250 milyar cirodan 150-200 milyon tl kar etmesi durumunda 7-8 leri neden görmesin?
    2-2020 yılının ambalaj sektöründe büyüme yılı olduğunu söylüyorlar.Bunu satın alıyor olabilir hisse.
    Özkaynağı ekside olan şirketlerin bile agresif yükseldiğini düşünürsek,Tire nin bu atakları çok normal.

En son 2008 yılında 5.03 ü gören şirket 12 yılda yatırımlarını ve cirosunu katlamış durumda.
    Şirket "bebek"hisse durumunda şu an.
    Bir durdo ya bakın bir de tireye.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8. İnternete bir satış haberi dolaşıyor? Bilgisi olan var mı?

Kapa bildirmesi gerekmez mi?

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 386/466 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •