Sayfa 629/782 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Adam başımı toplam mı bu rakam?

2.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Adam başımı toplam mı bu rakam?
    anladığımkadarı ile sadece 1 kişi 9 küsür milyon

3. Yasak yiyenlerden Aykut Kurşunlu'nun hesabında 3 milyon lot kredili mal var. Çünkü, KAP haberinde, bu şahsa ait 3 milyon lot işlem yapılabilir hale dönüştürülmüş. Yasak yiyen bir hesapta sadece kredili mal satılabilir hale getirilebilir. Bu 3 milyon lot, SPK'dan gerekli izinler alınınca tahtada satılacak. Herhalde malı karşılarlar diye düşünüyorum. Aksi durumda tahta taban olur.

Kesinlikle ytd.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    anladığımkadarı ile sadece 1 kişi 9 küsür milyon
    Bence toplam 9,5 milyon lot.

5. Arkadaşlar kanal iatanbul başlayacak. Qnb ne hale geldi bakın. Sıra gyo larda...ben bakmıyorum bunlara. Yok kredili mal yok 6 ay yasak...

6. Şimdi qnbfl nin son 1 senelik kap tebligatlarına baktım. Sürekli işlem yasağı var, şirketin kendi tebligatı var birde bist in 1 ay yasağı var. Kağıt 100 misli artmış. 100 misli! Spk 6 ay yasağı falan yok. Bizim kağıt 2 misli arttı 6 ay ceza geldi. Midem bulanıyor!

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Şimdi qnbfl nin son 1 senelik kap tebligatlarına baktım. Sürekli işlem yasağı var, şirketin kendi tebligatı var birde bist in 1 ay yasağı var. Kağıt 100 misli artmış. 100 misli! Spk 6 ay yasağı falan yok. Bizim kağıt 2 misli arttı 6 ay ceza geldi. Midem bulanıyor!
    Buradaki tek sorun eşşek yükü ile olan döviz borcu. Ben kendimce hesap yaptım son 3 yılda okadar faizi ve kur farkını ancak 1 milyona hali hazırda satılan daireyi 3,5 milyona satarlarsa ozaman belki düzlüğe çoksa açıkçası benim için batık şirket. Ozaman ne arıyorsun burda diye soranlar olacaktır. Çok basit can çekişirken son bir umut çırpınışından faydalanma üzeee olan bir yatırımcıyım. Umarım kısa zamanda hadi 6 ay diyelim ) 2 nin üstüne atarsa benim için yeterli olacak. Yoksa bilançodaki Ali Cengiz olayları ile ancak makyajlı yosmalara benziyor haberiniz olsun

8. Yakalananların hiçbiri spek ya da spekler değil. Hepsi zombi hesaplar. Spek(ler), bu hesaplar üzerinden iş yapıyorlar. İşin sonunda, patron malı sattırıp, patrondan para almak var. Bir de, yapılabilirse, bedelli yaptırıp voleyi ordan vurmak var. Böyle borç batağındaki bir şirkette ne patron malı satılsın, ne de bedelli yapılsın. SPK da buna izin vermiyor işte.

Sayfa 629/782 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •