Sayfa 545/803 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Akşam seansına takılan var mı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    150300 al 150325 sat donuyor ne zaman baksam

2. Ereğli şortta kalan var mı ???

Bugün feci şortçu patlatmışlar ereğli vadelisinde...

3.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Ereğli şortta kalan var mı ???

Bugün feci şortçu patlatmışlar ereğli vadelisinde...
    Tacirleri dogramislar bugun. Short squeeze yaptilar tahtada. Azcik shorttayim ereglide. Trade yapmasam isim kotuydu.

4.  Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    Tacirleri dogramislar bugun. Short squeeze yaptilar tahtada. Azcik shorttayim ereglide. Trade yapmasam isim kotuydu.

Tacirleri doğradıklarını pek zannetmiyorum...

Keza Tacirlerin pay vadelide açtığı her kontrat spot piyasada hedge ediliyor, 1 kuruş zararı yok...

Bugün spot tahtasında her kritik direnci Tacirlerin yüklü alımı yukarı kırdı, zannettiğiniz gibi olsa tacirler tacirleri doğramış oluyor o zaman...

Cuma günü vadeli kapanış pastasına bak kimin doğrandığını, ve bugünkü yükselişin neden olduğunu daha iyi anlarsın...

Ereğli şortta olan varsa yüklü-yüksüz farketmez yarın 9.70' ten fırsat bulursa poz kapatsın bence...

Gündüz bir arkadaş direnç sormuştu detaylı bakma fırsatım olmadı, şimdi baktım durum vahim...

5.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Tacirleri doğradıklarını pek zannetmiyorum...

Keza Tacirlerin pay vadelide açtığı her kontrat spot piyasada hedge ediliyor, 1 kuruş zararı yok...

Bugün spot tahtasında her kritik direnci Tacirlerin yüklü alımı yukarı kırdı, zannettiğiniz gibi olsa tacirler tacirleri doğramış oluyor o zaman...

Cuma günü vadeli kapanış pastasına bak kimin doğrandığını, ve bugünkü yükselişin neden olduğunu daha iyi anlarsın...

Ereğli şortta olan varsa yüklü-yüksüz farketmez yarın 9.70' ten fırsat bulursa poz kapatsın bence...

Gündüz bir arkadaş direnç sormuştu detaylı bakma fırsatım olmadı, şimdi baktım durum vahim...
    Cuma vadeli pastasini atarmisin. Bugunu gordum sadece. 50000 kontratin 45000 ini bugun kapatmis gordum

6. Apds 503658 olmuş....yorum?

7.  Alıntı Originally Posted by leventa Yazıyı Oku
    Apds 503658 olmuş....yorum?

Benim yorumum şu; 126.000' de durur inş...

8.  Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    Cuma vadeli pastasini atarmisin. Bugunu gordum sadece. 50000 kontratin 45000 ini bugun kapatmis gordum

Sayfa 545/803 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •