Onemli Gunler Banner
Sayfa 528/1002 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çalıların arkasındaki haber kaynaklarımızda haber yazmaz oldu..ruhuna fatiha okusakmı...
    Bence okuyalım.

2. 2 onur 2 senin düşüncen ne bitkisel hayattan çıkarmı

3. Bu hisselerin sonu zaten başıydı neyin duasını okuyorsunuz milleti burada iyi oyalayıp kafa buldunuz..Çavuşoğullarıı senaryoyu yazdılar çizdiler oynadılar ve film'i bitirdiler..Figüranlar kötü adamlar iyiler vb senaryo ve uyarlamada zaten hep vardı görevlerini pek ziyadesiyle yaptılar yani öteleme ve oyalama taktikleri başarılıydı..Gidenler memnunki yerinden dönen yok seferlerinden yani bu güne kadar tahtası kapanıp geri dönen borsa şirketi gördünüzmü..Geçenlerde burada bir tartışmaya şahit oldum Kabile reisi mi ne adamı haklı buldum ama burada herkes bu arkadaşı dokuz köyden kovdu sahip çıkılmadı çok yazık..I'm so sorry..THE END..

4. varan 2 onay geldi..

5. azda olsa dönen ve ortaklarına pay ödeyen oldu...zayıf ihtimalle bekleyişimiz son buluyor.adalet mülkün temelidir.

6. Hangi adalet mülkün temelidir bu güne kadar haklıların,mazlumların,garibanınların,fakirin,fuka ranın lehlerine yanlarında hiç yer almadı hakkaniyetli adil bir adalet varmıydıda biz göremedik kardeşim..Örnek: LİO YAĞ SANAYİ,devlet,spk,bist 17 tirilyonluk sermaye artışı yapmasına göz yumup müsade etti sonra bir yada iki ay içinde batırıp borsa kotundan attılar ..Peki bu kimin işine geldi tabiiki şirket sahiplerinin biz küçük yatırımcı garibanların değil ya ..Peki o zaman devleti yönetenler,spk,bist bu iş adamlarından hesap sordumu biz küçük yatırımcıların haklarını hukuklarını koruyup kollayıp alı verdimi demekki yapanın yanında kar kalıyormuş..Ünal Tarım Ürün de de aynı soygun oldu şirketin içi boşaltıldı sonrada şaibeli iflas ettirildi kaybeden yine bizler olduk onlar başka bir isimle (Ege tropikal ) yollarına zevkle devam ediyorlar hemde bizim helal paralarımızı eze eze yiye yiye boğazlarında kalsın inşallah..Hanimiş adalet mülkün temeliydi ya bay akanT2017 arkadaş imalı imalı sallama olurmu birazcık gerçeklerin yanında olun marım darılmazsın bana..Bir yakın arkadaşım rüşvet isteyen bir kamu bankası müşteri temsilcisine genel müdürüne şikayet dilekçesinde sahtekarlık yapıyor dediği için 3 ay ay hapis cezası aldı tecelli eden hakkaniyetli adaletmidir Allah aşkına devleti ve vatandaşı soyanların ödüllendirildiğinin resmen beyanıdır yukarıda sıraladığım örnekler..Bizler dürüst vatandaşlar olarak devletimize ve kanunlarımıza boynumuz kıldan incedir ama gerçekleride görmezlikten gelemeyiz..Cümlemizin Allah yardımcısı olsun inşallah..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 23-01-2020 saat: 14:23.

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Hangi adalet mülkün temelidir bu güne kadar haklıların,mazlumların,garibanınların,fakirin,fuka ranın lehlerine yanlarında hiç yer almadı hakkaniyetli adil bir adalet varmıydıda biz göremedik kardeşim..Örnek: LİO YAĞ SANAYİ,devlet,spk,bist 17 tirilyonluk sermaye artışı yapmasına göz yumup müsade etti sonra bir yada iki ay içinde batırıp borsa kotundan attılar ..Peki bu kimin işine geldi tabiiki şirket sahiplerinin biz küçük yatırımcı garibanların değil ya ..Peki o zaman devleti yönetenler,spk,bist bu iş adamlarından hesap sordumu biz küçük yatırımcıların haklarını hukuklarını koruyup kollayıp alı verdimi demekki yapanın yanında kar kalıyormuş..Ünal Tarım Ürün de de aynı soygun oldu şirketin içi boşaltıldı sonrada şaibeli iflas ettirildi kaybeden yine bizler olduk onlar başka bir isimle (Ege tropikal ) yollarına zevkle devam ediyorlar hemde bizim helal paralarımızı eze eze yiye yiye boğazlarında kalsın inşallah..Hanimiş adalet mülkün temeliydi ya bay akanT2017 arkadaş imalı imalı sallama olurmu birazcık gerçeklerin yanında olun..
    ben zaten baştan beri savunduklarımı ve düşüncemi paylaşmışsın.en iyi milleti söğüşleme yeri borsa bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde..beklentim az da olsa bu yönde al la pulla yeni 2412 kişiler on yıl daha beklesin kimin umurunda 10 yılda kim ne çekmiş nelerini kaybetmiş .umut işte ne yapicam.belki dönerde bizler kurtuluruz bizim ki sadece tahmin yeni adres yeni ortaklıklar yerlerin kiraya verilmesi.tamamen hayal paylaşıyoruz varlık fonu alsaydı şimdiye çoktan düze çıkardı.adalet bu dünyada zenginin yanında parası olanın bizlere kafesli çadır..neyseki bizimde ilahi adaletimiz var onların adaletinden daha güçlü.... en azından bana göre..

8. Kardeşim,bende senin düşüncelerine katılıyorum % sonsuz keşke dönsede ÇBS şirketlerine helal paralarını yatıran mağdur kardeşlerimiz çok geç olsada sevinseler temennilerimiz,beklentilerimiz, dileklerimiz hep bu yönde seyretmiştir..Elbette umutlarımız kaybolmasın siz ,biz bu konuda suçlu değiliz ama çalmadığımız kapı devlet mercii kalmadı ancak çözüm ve somut gelişme asla olmadı olmuyor işte canımız fena yanmasına rağmen sesimizi malesef duyan olmadı kulaklar biz mağdur vatandaşa hep tıkalı kaldı..Slm.

Sayfa 528/1002 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •