Sayfa 354/863 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Sayın Sekiz çok az bi lotu kaldığını söylemişti amma ondan sonra ne oldu bilemiyoruz
    Keşke sayın Sekiz bi yorum yapsa, işleriyle meşgul sanırım

Ve bu bigtrader sürekli qnbleri yazıyordu... Adam dakikasına kadar veriyor tavanı tabanını Muhtemelen ya Enver ya da adamı ...
    Bu big trader klimasan için birşey demiyor mu ?😂

2.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bu big trader klimasan için birşey demiyor mu ?��
    Aynı big trader mi bilmiyorum ama, klimayı "güvenli limanlar" arasında saymış..

Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

3.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Aynı big trader mi bilmiyorum ama, klimayı "güvenli limanlar" arasında saymış..

👍 evet bu dostum, söylemiştim enver abiyide uzuncu yaptık kendimiz gibi , temettücü yaptık onu da diye 😂

4. Enver akıllı adamsa bizde uzuncu olur zaten

5.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Enver akıllı adamsa bizde uzuncu olur zaten
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    evet bu dostum, söylemiştim enver abiyide uzuncu yaptık kendimiz gibi , temettücü yaptık onu da diye
    Enver ceza aldıysa sadece finansbankta değil diğer hisselerdede almıştır. Eğer elinde klima kalmış olsaydı o hisselerdede işlem yasağı gelirdiki halen böyle bir haber yok.
    Yani Enver elindekileri satmış olabilir.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Enver ceza aldıysa sadece finansbankta değil diğer hisselerdede almıştır. Eğer elinde klima kalmış olsaydı o hisselerdede işlem yasağı gelirdiki halen böyle bir haber yok.
    Yani Enver elindekileri satmış olabilir.
    Bu zaten ceza alacağını % 100 biliyordur 😂 , eşinin üzerine devretmişte olabilir hisselerini bilemeyiz eşinin hesapları üzerinden de işlem yapıyor lavuk, değeri 200 milyar Tl olmuş finansbank hisselerinde manipülasyon yapıyor adam

7. 19,580 den aldım 2296 lot 19,680 kırarsa bayrak hedefi 21,80 der teknik fal herkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    19,580 den aldım 2296 lot 19,680 kırarsa bayrak hedefi 21,80 der teknik fal herkese hayırlı kazançlar
    Dostum ben seni şahsen daha yüksek lotlarla oynuyor sanıyordum

Sayfa 354/863 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •