Sayfa 607/773 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Arayip soylesene bunlari borsa temsilcisine niye yatirimciyi kandiriyosunuz kardesim desene belki seni aydinlatir belkide sen yalnis biliyosun adam sozlu onay aldik diyo araci kurumla anlasicagiz diyo biri yalan soyluyo ama kim ofu kardes ona gore satip kurtulalim yani

2. Bende az önce yatırımcı ilişkileri ile görüştüm.
    Yaklaşık 3.5 M lotluk bir tipe dönüşüm yapılacak, daha sonra BİST'e başvurulacakmış.

3.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Arayip soylesene bunlari borsa temsilcisine niye yatirimciyi kandiriyosunuz kardesim desene belki seni aydinlatir belkide sen yalnis biliyosun adam sozlu onay aldik diyo araci kurumla anlasicagiz diyo biri yalan soyluyo ama kim ofu kardes ona gore satip kurtulalim yani
    Sizin borsa temsilcisi ile konuştum dediğiniz kişi Sercan bey ve muhasebe elemanı veya müdürü ne ise borsadan anlamiyor iki üç cümle ezberlemiş 2 yıldır onları söyleyip duruyor soru soruyorsun hep aynı iki hafta önce başvuru olacaktı bilanço fiyatlanmadi bile bilanço geldikten sonra da yüzde yirmi düşer en az çünkü borsada beklenti satın alınır tamam hepmiz hissedariz ama gerçekler bunlar ve patron hiçbir hamle yapmıyor

4. Bunlari soyleyen sirket yetkilisi onlara inanmicazda kime inanicaz kardesim hedef ben miyim 2.30 maliyetli malim var ne yapayim satamiyorumda kisildik kaldik 2.10 altina gelirse basip cikarim ama

5.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Bunlari soyleyen sirket yetkilisi onlara inanmicazda kime inanicaz kardesim hedef ben miyim 2.30 maliyetli malim var ne yapayim satamiyorumda kisildik kaldik 2.10 altina gelirse basip cikarim ama
    Benim size birşey söylediğim yok 2 yıldır bekliyorum 2.90 maliyetle her hafta arıyorum Sercan beyi ama 2 yılda birşeylerin olumlu yada olumsuz değişmesi gerekiyor çoğunuz takip ediyor belkide bugün rysas rygyo ve hubvc 1 saatte tabandan tavana geldi yüzde 40 kar bunlar uc örnekler belki ama hissede güven yok kote ettirmekle güven oluşmaz yap bı kap açıklaması buz belki 6 ay belki 1 sene geç çıkacağız ama ortalamayi yükseltip cikacaz desen millete güven asilasan ne olacak ....

6. Arkadaşlar GİP'ten Anapazar'a geçiş için BİST Kotasyon Yönergesi'nin 8 ve 34'ncü maddesindeki şartlara uyulması lazım.
    Bu şartlardan en önemlisi şirketin piyasa değerinin 30.000.000 üstü olması gerekiyor.
    Ancak bu değerleme halka açık pay üzerinden hesaplanıyor.
    Hisse fiyatı ise son 1 yıllık ortalama üzerinden hesaplanıyor.
    Yani hissenin 1 yıllık fiyat ortalaması 1.80 alsak; 1.80*13.496.435=24.293.583¬ TL piyasa değerimiz.(30.000.000 altı) şartı sağlamıyoruz.
    3.5 milyon tipe dönüşüm olsa 16.996.435 lot halka açık olacak
    fiyat ortalaması yine 1.80 baz alsak; 1.80*16.996.435=30.593.583

Bu şekilde şartları hayli hayli sağlıyoruz.

Yani hesap ortada. Olumsuz düşüne malını satar çıkar gider. Kimse zararda değildir bu hissede kanımca. Zararda olan varsa 2.20'den aldığım için ben zarardayım.

7.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Beyler safkarin borsa temsilcisiyle az once konustum mkk basvurduk sozlu onay aldik ortaklarimiz bir araci kurum vasitasiyla basvuruda bulunacaklar ve surec tamamlanacak dedi mart ayina kalmaz normal piyasaya geceriz dedi benim duydugum isteyen arayip teyit edebilir bilancoda 15 gune kalmaz gelir dedi.
    Bilgi için teşekkürler Sn. joker75.

8.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Bunlari soyleyen sirket yetkilisi onlara inanmicazda kime inanicaz kardesim hedef ben miyim 2.30 maliyetli malim var ne yapayim satamiyorumda kisildik kaldik 2.10 altina gelirse basip cikarim ama
    Moralinizi bozmayın alan alır satan satar, önemli olan sizin düşünceniz ve hisseye inancınız. Ben şirketi beğeniyorum sadece GİB ten çıkması için yatırım yapmadım ileride daha iyi yerlere gelebileceğine inanıyorum. Sabır başarının yarısıdır.

Sayfa 607/773 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •