Sayfa 664/786 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Elimde kendi çapıma göre epey var kağıttan. Zararda mıyım, hayır. Maliyet 7, 79. Bekleme sürem, iki yılı biraz geçti. Bir kez sat-al yaptım bir kısmıyla. 800 TL aldım bu işten. Bir de temettü aldık. Bu sıralar iki kağıttan çıktım. 10.00'a doğru çekilirse bütün nakiti bu eşeğe yerleştireceğim. Her türlü oyuna hazırım. Kaybetmeye de...

2.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Elimde kendi çapıma göre epey var kağıttan. Zararda mıyım, hayır. Maliyet 7, 79. Bekleme sürem, iki yılı biraz geçti. Bir kez sat-al yaptım bir kısmıyla. 800 TL aldım bu işten. Bir de temettü aldık. Bu sıralar iki kağıttan çıktım. 10.00'a doğru çekilirse bütün nakiti bu eşeğe yerleştireceğim. Her türlü oyuna hazırım. Kaybetmeye de...
    Sn. kerrake zaman olarak da, maliyet olarak da aynı noktadayız.. 7.71 de bendeki maliyet... Lakin Dolar bazında maliyetin (2.11) hala altındayız.. Aynı dönemde portföyde tuttuğum Gübre fizana gitti.. Bu daha 2 $ görmedi..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Sn. kerrake zaman olarak da, maliyet olarak da aynı noktadayız.. 7.71 de bendeki maliyet... Lakin Dolar bazında maliyetin (2.11) hala altındayız.. Aynı dönemde portföyde tuttuğum Gübre fizana gitti.. Bu daha 2 $ görmedi..
    yapmayın hocam 2 doları gördü geçtiğimiz haftalarda ..

4.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    yapmayın hocam 2 doları gördü geçtiğimiz haftalarda ..
    Evet sn. kennym 2 doları gördü hatta geçti de (görmedi derken, kurduğum cümle hatalı olabilir)... Lakin ben kalıcı olup olmamasına bakarım. An itibariyle şu an hala 2 doların altındayız..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. Ya bilmediğimiz bir şey var ya da yeni bir takvim belirlediler. Süre ve sıkala nedir bilinmez. Ama bu gün şu söz beni teselli ediyor: Gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden az önceki zamandır.

adanalı 01, selamlar dostum. Allah sabır versin.

6.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Ya bilmediğimiz bir şey var ya da yeni bir takvim belirlediler. Süre ve sıkala nedir bilinmez. Ama bu gün şu söz beni teselli ediyor: Gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden az önceki zamandır.

adanalı 01, selamlar dostum. Allah sabır versin.
    Belliki 4. Ceyrek beklenildigi gibi iyi gelmeyecek ve her zamanki gibi bunu cok onceden bilenler fiyati once 13lere cektiler sonra da bir guzel bastilar mali.

Korkarim adanali ceza yedi o kadar dupeduz saydirmanin ustune.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

7. Şirketin piyasa değeri 640 milyon tl kasada 450 milyon nakit var. Bu kadar nakitle daha çok para kazanması gerekir. İzlemeye alalım.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Şirketin piyasa değeri 640 milyon tl kasada 450 milyon nakit var. Bu kadar nakitle daha çok para kazanması gerekir. İzlemeye alalım.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    borçluluğu nasıl?

Sayfa 664/786 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •